Menu +

Ptejte se » Ondřej Malinský

Ptejte se  »  Ondřej MalinskýPtejte se obránce Horácké Slavie Třebíč Ondřeje Malinského do 15. listopadu 2010

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 36 odpovědí v této kategorii celkem.

Eva (TR) 16.11.2010, 20:33
Cauky Ondro! Jeste se Te chci zeptat, jestli mas facebook?? A pokud ne, tak neplanujes ho? :) Dik E.

Odpověď:
Facebook nemám a ani ho neplánuji. Takovouto věc nepodporuji a nelíbí se mi to. Abych se přiznal, nic mi to neříká.

rolly (Třebíč) 14.11.2010, 19:29
Čau Ondro. Jak se ti líbí v Třebíči? Co říkáš na Třebíčský fanoušky? Diky a ať se daří :)

Odpověď:
Zodpovězeno na jiném místě.

Lucka (TR) 14.11.2010, 10:52
Ahojky ondro! Cos prosímtě vyváděl, že más zlomenej palec? :-( Ať se co nejdřív uzdravíš!!! :) L.

Odpověď:
Já ani nic, Nějaký hráč Olomouce byl na mě zlej a trefil mě pukem a to tak blbě, že mi rozdrtil článek u palce. Za tři týdny ve středu už bych chtěl hrát.

spiderman 14.11.2010, 01:46
ahoj ondro,kde budeš trávit silvestra? A zajímalo by mě esi kouris? Já si občas dám krabku zdarma u Filipa;)

Odpověď:
Kde budu trávit Silvestra? To záleží, kam mě pozveš. Nekouřím vůbec, že zajdem k Filipovi jsem se těšil, ale ty se k tomu taky nemáš, To je pak těžké.

HSfan (Stařeč) 13.11.2010, 21:37
Ještě jedno přání, brzo se uzdrav, ať můžeš zase hrát. Budeš chybět.

Odpověď:
Za tohle mockrát děkuju. Věřím, že do tří neděl, čtrnácti dnů už budu zase v zápase.

Kendy1977 (Hsko-Třebíč) 11.11.2010, 09:04
Ahoj, Ondro mám jednu otázku: Co říkáš na zázemí klubu a co by jsi popřípadě zlepšil.Diky za odpoved.Petr Ps:At se dáří nejen Tobě, ale i celému týmu.

Odpověď:
Nechybí mi tady nic. Líbí se mi, že je to takový pěkný, útulný zimák, hokej tady má tradici, diváci chodí. Je to lepší, než třeba, když mám jmenovat, tak v Chrudimi. Přecejenom hokej se hraje pro diváky a když jich tam je jen pár, není to ono. Co se týče kabiny, tam mi nechybí vůbec nic a když něco, tak to Luděk Popela s Jardou Sýkorou vynahradí, snaží se senat cokoli. Možná regenerace, ta by tady mohla být.

Theodor (Okříšky) 9.11.2010, 20:49
Zdravím,
A) Lákala by tě nějaká zahraniční liga (krom Slovenska)? B) Jakto, že si neodešel radši do Kadaně?
C) V Chomutově si hrál se 27 na dresu, v Třebíči máš 35. Mrzí tě, že nemůžeš hrát s 27? A jaký vztah máš k číslu 35?
D) Možná si slyšel, že ve fan-shopu je dres s tvým jménem, těší tě to?
E) Jaký je tvůj názor na to, že hokej v Chomutově moc netáhne? Přece jenom 1500 diváků je na tým s takovými ambicemi málo.
F) Který tým v 1.lize má podle tebe nejhezčí dres|logo?
G) Zajímá tě také fotbal? (pokud ano, kterému týmu fandíš)
Děkuji ti za odpovědi. Přeji sportovní i osobní úspěchy.

Odpověď:
Lákala by mě liga někde v severském státě. Ale ne po hokejové stránce, ale spíš bych chtěl poznat tu zem a jinou mentalitu lidí, procvičit si jazyk. Ale nějak moc teď o něčem podobném nepřemýšlím. Kadaň mi nabídnuta byla, ale když už jsem se dozvěděl, že nebudu hrát v Chomutově, chtěl jsem jinam než do Kadaně. Kdybych chtěl číslo 27, musel bych Dědka ještě nějak postaršit, aby už skončil. :-) Kdyby byla volná, tak bych si ji vzal, ale číslo 35 jsem měl už v Chomutově. Zalíbilo se mi, když jsem se díval na televizi a hrál s ním Honza Hejda, hrál s ním na mistrovství a docela se mi líbil jeho styl. Pak šel do NHL, kde se prosadil i přesto, že tam přišel už v pozdějším věku. To se mi zalíbilo a tak jsme si vzal číso 35. Že bych byl ale na čísla nějak moc pověrčivý, tak to ne.
Že mají ve Fansopu dres s mým jménem jsem nevěděl, když to teď vím, tak mě to těší. Když si ho ještě někdo koupí, bude mě to těšit dvojnásob.
Je trošku zvláštní, že hokej v Chomutově moc netáhne. Dělají tam přitom různé akce, propagační i marketingové. Za ty čtyři roky, co jsem tam byl, chodilo pořád 1500 až 1700 diváků. Je to vlastně stálý okruh lidí, kteří na hokej chodí a jak je vidět, tak ani taková jména, jako Kraft, nebo Duda, tam víc lidí nepřitáhnou. Možná začnou chodit až bude nový stadion a extraliga. Ale musím říct, že když přišel na play-off plný stadion, tak byla atmosféra neskutečná. Je škoda, že tolik diváků tam nechodí i v sezóně. Ale špička se tam hraje už dlouho, tak lidi jsou tam trošku i zmlsaní.
Nejhezčí dres a logo? O tom jsem nikdy nepřemýšlel, ale teď hraju v Třebíči, tak řeknu Třebíč.
Fotbal mě zajímá asi jako každého sportovce, sleduji to, ale sleduju spíš zahraniční soutěže. Anglická mě zajímá, když ale vidím zápas čeké ligy, tak se přiznám, že ten jsem ještě nevydržel sledovat až do konce.

sarkahst (sarinkavavrova10@seznam.cz - Třebíč) 9.11.2010, 18:06
Ahoj Ondro ... Jak se ti líbí v Třebíči ? S kým si nejvíc rozumíš? Kdo je nejukecanější v kabině ? Co říkáš na změnu trenéra ? díky za odpovědi a at se tobe i celemu tymu dari a aby ste se dostali do spravnýho tempa a jen vyhrávali ;)

Odpověď:
Zodpovězeno na jiném místě, děkuji za přání.

Jana (Třebíč) 9.11.2010, 09:21
Ahoj Ondro :) Chci se zeptat co plánuješ dál dělat až skončíš dráhu hokejisty?? :-) Dále odkud přesně pocházíš? A s kým v kabině si nejvíc rozumíš?
Dík moc a ať se ti daří :o) Jana

Odpověď:
Nějaké plány už v hlavě mám. Chtěl bych podnikat, něco se rýsuje, ale určitě bych chtěl zůstat u sportu. Pocházím z Poděbrad. Docela si rozumím s klukama, kteří už tady nějakou dobu jsou. K nim jsem myslím docela zapadl.

HSfan (Stařeč) 6.11.2010, 21:09
Ahoj,
na jaké úrovni je podle tebe Slovenská extraliga? Čeho bys chtěl v hokejovém životě ještě dosáhnout? Máš takový zajímavý styl bruslení, jak ses ho naučil? Dle mého pozorování si myslím, že Tě hokej hodně baví, je to pravda? Ve své kariéře si prošel mnoha kluby, co na vaše cestování říká partnerka?
Děkuji za odpovědi. Ať se Ti daří.

Odpověď:
Slovenská extraliga se určitě nedá srovnat s českou. Spousta týmů z první ligy by tam mohla v pohodě hrála. Slovenská extraliga, ať už kvůli financím, nebo kvůli odchodům hráčů, nemá tu úroveň až takovou. Jsou tam top týmy - Košice, Slovan, ale spousta týmů je tam spíš průměrných, kde je jedna dobrá pětka kvalitních hokejistů, ale zbytek jsou řadoví hráči. Myslím si, že je tam dost podobnýc hráčů, jako tady v první lize.
Bruslit mě učili různí trenéři, ale nejvíc se na tom pracovao asi ve Spartě, kde to byl opravdu dril, aby toho člověk co nejvíc nabruslil, a aby měl dobrou fyzičku. Já se zase až tak moc nepozoruji, nejsem nějak sebestředný, takže to, jestli mám zajímavý styl nedokážu posoudit. Každý má trošku jiný, svůj styl.
Mám to tak, že na prvním místě je hokej a pak teprve škola, takže pro hokej teď obětuji všechno. Myslím si, že dokud můžu, mám to dělat naplno, abych si jednou neříkal, že jsem měl něco udělat jinak. Proto se snažím dělat hokej naplno a moc mě to baví.
Dřív neměla Sparta farmu tak, jako má teď Beroun, takže jsem lítal od čerta k ďáblu. Někde jsem odtrénoval letní přípravu a pak mě poslali zase jinam, takže to nebylo nic moc. Na Prostějov, nebo Havířov nevzpomínám moc rád, i když v Havířově se dařilo. Dokud partnerka dělala vysokou školu, tak se dá říct, že jsem spíš hodně cestoval já. Nebylo to samozřejmě příjemné, ale teď, když už spolu žijeme, tak je to ještě o to horší. Člověk má už nějaké zázemí, nějaké vazby a už není tak jednoduché měnit pořád působiště. Doufal jsem, že co nejdýl vydržíme v Chomutově a teď, když to půjde, tak budeme tady a zatím se mi nechce nic měnit.


Další stránky
1234>>