Menu +

Ptejte se » Vilém Burian

Ptejte se  »  Vilém BurianPtejte se Viléma Buriana do 14. února 2011

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 52 odpovědí v této kategorii celkem.

Mišička007 (lulu.zverinova@seznam.cz - Třebíč) 9.3.2011, 15:06
Ahoj Vildo včera jsem tě viděla jak hráls za 4eský budějovice a proto se chci zeptat co je z Červeným a doufám že bude v porátku.

Odpověď:
Ruda Červený si lehce zranil koleno, ale asi za dva dny byl zpátky n aledě. Nic vážného to nebylo.

Carda Retarda 28.2.2011, 22:23
Ahoj,
co si myslíš o Dudovi a jeho poslední aféře? Díky, měj se.

Odpověď:
Určitě letos potvrdil, že je to velký hokejista, který patří do extraligy. K té aféře. Je to takový průšvihář. Říkalo se, že už se zklidnil, pak se zase vytáhlo tohle. Člověk si o tom může myslet svoje, ale jak to doopravdy bylo ví asi jen on. Do hlavy mu nikdo nevidíme.

Ruda Němec (NRudan@seznam.cz - Třebíč) 25.2.2011, 15:29
Čau Vildo,hraješ fakt dobře.Chtěl jsem se jenom zeptat,jaké jídlo ti vyhovuje před zápasem.Díky za odpověď.Ať ti vydrží forma.

Odpověď:
Před zápasem míváme společný oběd a ádváme si kuřecí maso a sbramborovou kaší, někdo si dá jako přílohu řýži. Já jsme ale na tu bramborovou kaši, takže tu si dávám pořád. Jako polévku nějaký vývar. To je všechno. Nic těžkého, žádné řízky, žádná kačena. :-)

Libor (LiboreKPesl@seznam.cz - Dešov) 23.2.2011, 16:44
ahoj vildo jak se těšiš do Českych budějovic proč chceš do českych budějovic proč ne zustaneš v třebiči držim ti palce vildo tak ahoj pááááááááááááááááááápáááááááááááááááááááááááápáááááááááááááááááááááápááááááááááááááá

Odpověď:
Pokaždé, když přijde nabídka ašance zahrát si v Budějovicích, tak se tam těším a jsem rád za každý zápas v extralize. A proč? Na to je snadná odpověď. Je to extraliga a hraje se tam kvalitní hokej. Každý zápas v nejvyšší soutěži mi pomůže, navíc každý sportovec chce hrát co nejvýš. Navíc prostředí v Budějovicích je moc hezké.

Theodor (Okříšky) 22.2.2011, 17:07
Ahoj,
jak ti vyhovovala spolupráce s mladíky Dočekalem a Vondráčkem, s kterými si hrál v předkole play-off? Jaké je to být v kabině s takovými personami jako s Ptáčkem, Vykoukalem či Mikeskou? Jak se ti v Budějovicích líbí? Nelituješ toho, že sis vybral tým s takovou konkurencí, když bys třeba na Kladně dle mne nastupoval pravidelně?

Odpověď:
Spolupráce s klukama byla myslím vesměs odbrá, na ledě jsme si vyhověli. Sedlo nám to, dali jsme i nějaké góly. Jsou mladí, velcí a silní, dokážou si podržet puk a mají do budoucna velkou perspektivu. Být v šatně s takovými osobnostmi, jaké jste vyjmenoval, je určitě zážitek. Měl jsem možnost si s nimi i zahrát v jedné lajně. Vždycky žasnum jak tihle hráči, i přes to, že nejsou nejnmaldší, přistupují k hokeji a pořád si udržují velkou výkonnost. Pořád je od nic co se učit. Budějovice jsou krásné město prostědí je moc hezké, krásný stadion, výborní kluci. V Budějovicích je to fakt hezké. K té konkurenci. ono není možné si moc vybírat. Hráč čeká, jestli přijde nějaká nabídka, jestli je o něj zájem a když ta nabídka z některého týmu , jako jsou třeba Budějovice přijde, tak já jsem hned kývl. Vůbec jsem se nedíval na to, jaká je v mužstvu konkurence. Bylo na mě, abych ukázal co ve mě je. Asi to nevyšlo až tak úplně, ale snad to vyjde ještě někdy v budoucnu.

myšák 22.2.2011, 08:55
Ahoj Vildo,jak e ti v Třebíči líbí?Zároven v ČB.Co říkáš na fanoušky v Třebíči?At se ti v životě daří ale nejvíc v hokeji

Odpověď:
V Třebíči se mi líbí moc. Narodil jsem se tady, žiju tady celý život. Třebíč mám rád a vždycky se sem rád vracím. K Budějovicím už jsem se vyjádřil výše. Fanoušci v Třebíči patří mezi jedny z nejlepších v první lize. Na první ligu jich chodí hodně a v mnoha zápasech nás podrželi. Za to jim patří velký dík. Myslím si, že fanoušci jsou tady super. Až na některé zápasy, ale to je všude.

HSfan (Stařeč) 18.2.2011, 18:46
Ještě jednou zdravím, chtěl bych se tě ještě zeptat, jak ses dostal k hokeji. Co děláš, když máš volno? Zkus popsat zápasový den... S kým si bydlel na pokoji, když jste byli v Hradci? Jaký máš vztah s bratrem Jirkou, bavíte se spolu o hokeji? Co si myslíš o Jakubu Kaniovi?
Dík, ahoj.

Odpověď:
K hokeji mě a bratra přivedl táta, i on totiž hrál hokej. Byli mi tři, nebo čtyři roky. Od přípravky až do páté třídy nás vedl, pak se trenéři střídali. Volno využívám k odpočinku, jsem u počítače a internetu, televize, filmy. Rád zajdu s klukama si někam posedět a když máme volno, tak i večer někam rád zajdu. Rád chodím s pejskem na procházky, to je velký relax. Zápasový den - po vydatném spánku snídaně, pak pravidelné půlhodinové rozbruslení, týmový oběd. Po obědě jdu domů a tam podle nálady. Někdy spím, někdy se mi nechce, tak koukám na televizi. Pak zápas a po utkání regenerace, výběh, domů a spát. Po dobrém zápase usínám dobře, po špatném je to horší. Někdy se nedá usnout vůbec. Člověk je za zápasu tak rozjetý, že usíná až hodně pozdě v noci. V Hradci jsem byl na pokoji s Radimem Ostrčile, Pavlem Míčou a Davidem Vítkem. S bratrem Jirkou mám vztah výbornej. Vždycky jsme spolu dobře vycházeli, trávíme spolu hodně času a o hokeji se samozřejmě bavíme. Bratr hraje v druhé lize v Chotěboři, takže probíráme co v Chotěboři, naopak on zase chodí na moje zápasy a pak to spolu probíráme co a jak. Jakub Kania je hodně svůj, takový kluk se jen tak nepotká. Je to naprostý flegmatik, nic ho nerozhodí, ale hodí se do kolektivu, nezkazí žádnou zábavu. Na ledě, když zabere, tak je hodně platný.

Flodur 18.2.2011, 18:39
Zdravím. Jak bys hodnotil tuto sezónu jak z osobního, tak z týmového hlediska? Děkuju a přeji vše nej.

Odpověď:
Vezmu to do toho týmového hlediska. Prví čtyři zápasy jsme lítali v oblacích, pak ale přišel tvrdý náraz a probrala nás až výměna trenéra po patnáctém kole. Od té doby to bylo celekm dobré. Neprohráli jsme nikde nějakým výraznějším rozdílem. Takže začátek špatný, pak se to zvedlo a předkolo play-off asi odpovídá možnostem a schopnostem mužstva. Myslím, že v play-off jsme nepředvedli špatné výkony, ale Hradec byl zkušenější a už tradičně nás vyřadil. Když se ohlédnu za sezónou z osobního hlediska, tak ze začátku jsem byl v Budějovicích, ale bohužel to nevyšlo. Měl jsme taky něco přes měsíc trvající období, kdy mi hokej nešel podle mých představ a byl jsem z toho dost nešťastný. Nakonec se to ale zlomilo, hodně jsme to probírali doma s bratrem a s tátou. Všechno jsem to hodil za hlavu, začal znnovu pořádně makat a okolo vánoc si myslím, že to zase bylo výborné, hodně jsem se zvedl a byl jsem s výkony zase spokojený.

Čtenář (Stařeč) 18.2.2011, 18:38
Ahoj,
v ČB hraješ s Michalem Mikeskou, povídali jste si spolu o sitaci v Třebíči? Jak na tebe tento hokejista zapůsobil? Kdo je podle tebe nejlepším hráčem MOUNTFIELDU? Díky. Měj se a zkus se probojovat do základní sestavy Motoru.

Odpověď:
S Michalem jsem si samozřejmě povídal, o Třebíči jsme si taky hodně povídali, co tady zažil s hokejem a s třebíčským týmem, ale současnou situaci jsme neprobírali. Zapůsobil na mě dost, je to takový vůdce kabiny a svým výkonem na ledě jde příkladem mladším spoluhráčům. Je to výborný hokejista, který týmu hodně dá. Jakub Kovář předvedl, že patří ke špičce extraligy a to, jak se ve svém věku porval se zápřahem, v jakém letos byl, to bylo odbivuhodné. Výborně chytal i v play-off. V obraně Franta Ptáček. Ten je na svoje léta vitálnější, než mnoho dvacetiletých kluků a mě udivuje co stáe dokáže. Jeho střela góly, co letos dal, to bylo velkým přínosem pro tým. V útoku se výborně předvedl Milan Gulaš, který měl asi 45 bodů a byl to nejlepší střelec týmu. Taky dostal pozvánku doreper. Škoda, že se mu moc nedařilo v play-off.

HST (HST - HST) 17.2.2011, 16:21
Kam davate dresy po sezone

Odpověď:
Dresy nejsou naše, jsou klubu, takže je vracíme klubu a ten s nimi pak naloží jak uzná za vhodné. Buď se dávají juniorům, nebo třeba do aukce, nebo se nechají do příští sezóny.


Další stránky
123456>>