Menu +

Ptejte se » Redakce webu

Ptejte se redakce webu www.hstrebic.cz.

 
Formulář dotazu prosím nevyplňovat
Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 26 otázek v této kategorii celkem.

Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz) 24.9.2022, 00:02
Dobrý den,je cílem klubu postoupit do extraligy?
Děkuji za odpověď.

Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz) 7.9.2022, 18:44
Dobrý den,uvažujete o posilách z Dánska?
V Dánsku je spousta šikovných hokejistů.
Děkuji za odpověď.

Olin (roudy39@seznam.cz) 15.7.2022, 08:00
Dobrý den ..mohu se zeptat kam se poděl Jarda Kalda?a je pravda že se k áčku vrací Jarda Sýkora?

Radek Němec (nemec.radecek@post.cz) 30.6.2022, 18:09
Dobrý den. Prosím o info, zda-li mají ZTP osoby slevu na vstupném i na přípravná utkán.í
Děkuji .

Fido (nemec.radecek@post.cz) 20.3.2022, 01:52
Dobrý den.
Postrádám aktuální výsledky dorostu a juniorky. Jde výsledkový servis u těchto kategorií vylepšit?
Díky.

Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz) 15.3.2022, 08:07
Dobrý den,je fanouškem klubu český herec pan Miroslav Donutil?
Děkuji za odpověď.

Miroslav Lebr (99mirek@seznam.cz) 23.12.2021, 10:22
Veselé Vánoce, hodně zdraví a mnoho sportovních úspěchu pro hráče HST přeje fanoušek včerejšího soupeře z Litomeric. Poznal jsem Vaše krásně město, kdy Karlovo náměstí bylo ve stavbě, přesto město nádherné. Zrovna jako to naše, o tom by mohli vyprávět Honza Mlcak a Vojta Strondala, kteří u nás hráli. Hodně zdaru! Mirek.

Jan Pešl (jendapesl@seznam.cz) 23.12.2021, 09:40
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat pana Barvíře zda-li se mu nezdá, že hodnotí hráče dvojím metrem? Na TK po zápase s Vrchlabím se vyjádřil k našemu prvnímu gólu tak, že je nastavený nějaký systém a pokud ho hráč(i) nebudou plnit, tak nebudou mít místo v kádru. V pořádku! Zde měl na mysly asi hráče č.76 (Poizla) nebo to tak odhaduji, ale já teda vidím tuto věc úplně jinak. Za mě tento hráč chtěl situaci vyřešit hokejově a kdyby se podařilo vypíchnutí puku (chybělo opravdu máličko) tak jsem šli do přečíslení. Prostě stane se, není to hráč (třeba zatím pro ELH) a chybí se tvoří proto taky tito hráči hrají tuto soutěž a ruku na srdce oni jich dělají i v ty extralize dost. Proto když to posoudím se situací při druhém gólu kdy pan Barvíř řekne, že tam nešlo se situací nic dělat, tak i zde musím silně nesouhlasit! Zde totiž podle mého názoru udělat evidentní chybu hráč č.69 (Forman) který si nepohlídal hráče za zády a nepřistoupil k němu. Ano, možná ho na to mohl upozornit i brankař... Ale jen tím chci říct to, že se mě zdá, že někteří hráči jsou podržení i za evidentní chyby protože jsou jakoby naši a přišli jsem jako velká posily a ty ”cizí” necháme sedět za stejnou chybu. Forma obránce Formana (zvláštní slovní spojení) bohužel letos není určitě taková jak jsme všichni očekávali a celkem se divím, že zrovna tohoto hráče si vybrala Kometa na výpomoc. No ono se vlastně ani tomu moc nejde divit. Jen to ukazuje jaký jsou v Brně pitomci a odborníci na hokej, ale pěnězma to evidentě zlomí. Díky redakci za přeposlaní mého pohledu panu Barvířovi a přeji hezký svátky. Jenda.
P.S. Jinak samozřejmě je správný kritizovat hráče za špatný výkon a chyby to je v pořádku a myslím si, že klidně i jmenovitě, protože to toho hráče může posunout dál. Alibismus je k ničemu, ale kritizovat spravedlivě a všechny!

Karel Novak (domiirca@seznam.cz) 10.11.2021, 20:20
Dobrý den, chtěl bych vědět, když se vám bude dařit jako doposud v případě vítězství v první lize a následné barazi, měli byste zájem hrát extraligu, slyšel jsem, že ne, děkuji ať se daří ,vám fanoušek Karel

Jiri Macek (politan@seznam.cz) 7.11.2021, 17:03
Dobry den
rad bych sezeptal proc s nama uz nehraje Silvestr Kusko ani Burian sleduji i Kometu a tam jiz take nehraji
Dekuji


Další stránky
123>>
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek