HKR-TRE 2:0: Další těsná prohra, tentokrát s Hradcem Králové

T ř e b í č - Již osmé přípravné utkání odehráli dnes hokejisté Horácké Slavie na ledě Hradce Králové. Téměř do poloviny třetí třetiny kralovali brankáři, Třebíčský Luňák a Hradecký Dušek. Teprve v sedmačtyřicáté minutě se v přesilové hře po Potůčkově přihrávce zpoza branky trefil Volráb a domácí vedli 1:0. Dvě vteřiny před koncem utkání, právě když se z trestné lavice vracel Bedřich Ščerban, upravil na konečných 2:0 domácí kapitán Roubík.

přát., úterý 29.8.2006
HKR HKR
2:00:0, 0:0, 2:0
Branky a nahrávky: 47. Volráb (Potůček), 60. Roubík. Vyloučení: 9:15, navíc Korotvička (TRE) 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: cca 80.
Mountfield HK: Dušek (Hylák) - Toužimský, Mocek, Pazdera, Lesák, Barian, Daňo, Nakládal - Havira, Roubík, Fišer - Domin, Koudelka, Šebek - Haluza, Šeda, Suchý - Potůček, Volráb, Nakládal.
SK Horácká Slavia Třebíč: Luňák (Valent) - Ščerban, Šefčík, Dvořák, Rehák, Hrbáček, Bulička, Sláma, Pálka - Nahodil, Oliva, Látal - Sobotka, Dolníček, Korotvička - Čech, Zahradník, Handlovský - Pelán, Oberreiter, Pribyl.