MBL-TRE 3:2: Opět porážka o jedinou branku

T ř e b í č - Do Mladé Boleslavi odjížděli hokejisté Horácké Slavie bez zraněného Pavla Buličly a bez brankáře Jana Chábery. Přesto šli do vedení vedení, které jim zařídil v sedmé minutě Lukáš Handlovský a za domácí ve čtrnácté minutě vyrovnal Nouza. I po druhé třetině byl stav zápasu vyrovnaný. Ve 33. minutě se trefil Nouza, za Třebíč se srovnal Tomáš Mertl. Rozhodnutí přišlo v 51. minutě, když tlak domácích vyvrcholil přesilovou hrou, kterou využil Nouza svým třetím gólem v utkání. Na tuto branku už hosté nedokázali odpovědět a tak z ledu Středočechů odjíždí bez bodového zisku. Výborný výkon podal brankář hostí Filip Luňák, který dlouho držel šance Třebíče.

10.kolo, pondělí 9.10.2006
MBL MBL
3:21:1, 1:1,1:0
Branky a nahrávky: 14. 33 a 51. Nouza - 7. Handlovský (Ščerban), 38. Mertl (Korotvička). Rozhodčí: Nečas - Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 1900. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
BK Mladá Boleslav: Šindelář (Mařík) - Bauer, Kolda, Všetečka, Výborný. Drábek - Ťupa, Majeský, Beck, Kocák, Jeslínek - Gombár, Fadrný, Nouza, Krupka L. , Hlouch - Paroulek, Krupka M. , Koláček, Kadlec.
SK Horácká Slavia Třebíč: Luňák (Valent) - Ščerban, Rehák, Hrbáček, Sláma, Dvořák - Ševčík, Pálka, Laš, Dolníček, Mertl - Handlovský, Oliva, Pšurný, Čech, Zahradník - Látal, Přibyl, Nahodil, Korotvička.