SUM – TRE 5:6 - V Šumperku padlo jedenáct branek, šťastnější byla Třebíč

T ř e b í č - Desáté přípravné střetnutí prvoligových hokejistů Horácké Slavie přineslo jedenáct branek a celkové vítězství 6:5. Třebíč nastoupila bez několika hráčů základní sestavy, kteří dostali osobní volno, příležitost naopak dostaly dvě nové tváře – brankář Michal Nedvídek z Liberce a sparťanský útočník Jakub Krätzer. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, ve které si červenobílí vypracovali čtyřgólové vedení. Na straně domácích poté zaúřadoval kapitán Meluzín, který svými dvěma brankami dovršil hattrick, klid na hokejky hostů ale přinesl Lubor Dibelka, který svou druhou brankou v utkání zvýšil na 6:4. Domácím se podařilo ještě snížit na rozdíl jediné branky, to bylo ale už z jejich strany vše. Šumperk prohrál na svém stadionu poprvé od 20. prosince 2006, kdy jej porazilo Blansko.

přát., čtvrtek 30.8.2007
SUM SUM
5:61:0, 4:4, 1:1
Branky a nahrávky: 31. Meluzín (Bařica, Antonovič), 34. Hajas (Bařica, Antonovič), 37. Meluzín (Bařica), 39. Meluzín (Antonovič, Bařica), 57. Kratěna (Stejskal) - 6. L. Sláma, 23. Bulička (Kubica, Zahradník), 24. Dibelka (Bula, Přibyl), 31. Matušík (Zahradník), 33. Krätzer (Dibelka), 53. Dibelka (Hrbáček). Diváci 350, Vyloučení: 8:12, navíc Kukla (TRE) 10 minut. Využití: 2:1. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 4:5, 4:6, 5:6.
Draci Šumperk: Betinec - Hajas, Rejzek, Sloboda, Kaltenböck, Stráňovský, Ondráček, Šindler - Antonovič, Meluzín, Bařica - Ohnutek, Stejskal, Kratěna - Kučera, Kočan, Martinka - Pekr, Čížek, Fischer.
SK Horácká Slavia Třebíč: Nedvídek - Hrbáček, Pálka, Sláma, Dvořák, Bulička, Kaláb - Přibyl, Bula, Dibelka - Čech, Oliverius, Kukla - Matušík, Zahradník, Kubica - Burian Vilém, Krätzer, Burian Jiří.