Menu +

JUN: HKR - TRE 3:2 - Třebíčská juniorka bude o extraligu bojovat v posledním zápase s Kláštercem

Reportáže
T ř e b í č - Třebíčská juniorka si prohrou v Hradci zkomplikovala situaci. O postup bude muset bojovat v posledním zápase baráže doma s Kláštercem nad Ohří. Třebíčským stačilo v Hradci neprohrát, ale domácí borci zabojovali a když hosté nevyužili přesilovku pět na tři, udeřili a dvě minuty před koncem šli do vedení, na které už hosté nenašli odpověď.
Sdílejte článek
 
Baráž , neděle 28.3.2010
HKR HKR
3:21:1, 0:1, 2:0
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: 4. Vondráček (Vítek, Ostrčil), 26. Vítek (Vondráček) - 18. Valášek (Fiedler), 47. Kohout (Šafránek), 58. Ježek (Březina, Měsíček). Rozhodčí: Jebavý - Pavlovič, Zavřel. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 25:39. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2.
Sestavy
Mountfield HK: Mahdal - Popler, Čáp - Kotrč, Bujňák - Měsíček, Vaněk - Stříteský, Christ - Valášek, Fiedler, Vlček - Kohout, Šafránek, Půlpán - Stehno, Ježek, Březina - Světlík, Filip, Bohdanecký.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík - Ostrčil, Kadela R., Kún, Belatka, Čtveráček, Švaříček - Kadela E., Vítek, Vondráček, Dočekal, Krutiš, Křenek, Deveri, Kesner, Vyhnálek

Komentář k zápasu

Reportáž není k dispoziciOhlasy trenérů

Kamil Pokorný - SK Horácká Slavia Třebíč: "Jsem trošku zklamaný. Kdybychom dnes podali náš standardní výkon, mohli jsme už slavit. Někteří hráči dnes ale nehráli to, na co mají a co jsme od nich očekávali. Navíc se potvrdilo, že kdo nevyužije přesilovku pět na tři, nemůže pomýšlet na vítězství. Ozdobou obou týmů dnes byli oba brankáři, jak náš Dusík, tak domácí Mahdal, kteří podali výborné výkony. My se teď musíme soustředit na páteční zápas s Kláštercem. Upozorňuji, že naše vysoká výhra z Klášterce nic neznamená, baráž se hraje především na body a my musíme vyhrát i doma."

Podobné články

Reportáže

Brzké vedení k bodům nevedlo. Prostějov rozhodl utkání čtyřmi brankami v řadě

16.09.2020
Reportáže

Horáci v Litoměřicích bojovali statečně, odměnou jim je první bodový zisk v sezoně

12.09.2020
Reportáže

Vítězná generálka! Třebíč porazila Velké Meziříčí 3:1

08.09.2020