28.kolo, středa 20.12.2000
PRO PRO
3:01:0, 0:0, 2:0
Branky a nahrávky: 6. Martin Janeček (Vlček, Šakarov), 44. T. Hradecký (Šakarov, J. Hradecký), 57. Michal Janeček (Vasilev, Ministr). Rozhodčí: Šafarčík - Brabec, Macháček. Vyloučení: 3:8, navíc Sýkora (PRO) 5 minut + OT do konce utkání, Kříž (TRE) 10 minut OT. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 3800. Střely na branku: 24:36. Průběh utkání: 3:0.
LHK Jestřábi Prostějov: Hamrla - Luštinec, Vlček, Rajnoha, Doseděl, Homer, Švec - Černý, Palinek, Martin Janeček - Michal Janeček, Ministr, Vasilev - Sýkora, T. Hradecký, J. Hradecký - Šakarov.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kučírek - Sedláček, Polívka, Hrbáček, Souček, Sláma, Kříž - Altrichter (10. Beroun), Bakus, Dolníček - Erat, Hlouch, Oliva - Fryauf, Moskal, Buďa - Kupec.