ČF1, čtvrtek 22.2.2001
JIH JIH
4:20:1, 3:1, 1:0
Branky a nahrávky: 28:58 Koudelka (Bakus), 29:07 Adamec (Novotný), 38. Ficenc (Čáslava, Koudelka), 58. Poukar (Hodek) - 9. Buďa (Kupec, Žiška), 24. Hlouch (Erat, Oliva). Rozhodčí: Nečas - Chlumecký, Valta. Vyloučení: 4:5, navíc Morava (JIH) 5 minut + OT do konce utkání, Altrichter (TRE) 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 5500. Střely na branku: 31:44. Průběh utkání: 0:2, 4:2.
HC Dukla Jihlava: Sáblík - Morava, Čáslava, Ficenc, Pospíšil, Šmarda, Fuksa - Poukar, Cachnín, Hodek - Mokrejš, Bakus, Koudelka - Adamec, Havel, Novotný.
SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda - Zmrhal, Kříž, Hrbáček, Polívka, Fryauf, Souček, Sedláček - Altrichter, Dolníček, Zelenka (39. Důras) - Oliva, Hlouch, Erat - Kupec, Žiška, Buďa.