13.kolo, neděle 24.10.1999
7:00:0, 5:0, 2:0
LIB LIB
Branky a nahrávky: 21. Altrichter (Oliva), 25. Oliva (Zelenka, Ševčík), 27. Buďa (Fryauf), 34. Ševčík (Oliva), 37. Čermák (Pecka, Buďa), 48. Zelenka (Altrichter), 53. Hlouch (Hrbáček). Rozhodčí: Chlupsa - Kuncendörfer, Sentenský. Vyloučení: 6:3, navíc Jankových (LIB) 5 minut, 10 minut OT a trest do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 3500. Střely na branku: 43:20. Průběh utkání: 7:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kučírek - Šefčík, Pospíšil, Ševčík, Sedláček, Hrbáček, Pecka - Fryauf, Bakus, Buďa - Altrichter, Oliva, Zelenka - Vedral, Hlouch, Čermák.
Bílí Tygři Liberec: Falta (41. Koťátko) - Matoušek, Dušánek, Svoboda, Polák, Kudrna, Výborný - Vozka, Nýč, Vála - M. Plodek, Jenka, J. Plodek - Jankových, Hořčička, Kábrt.