16.kolo, neděle 7.11.1999
SUM SUM
1:40:0, 0:2, 1:2
Branky a nahrávky: 56. Luštinec (Vašut) - 24. Fryauf (Buďa, Bakus), 26. Šefčík (Buďa, Bakus), 54. Fryauf (Bakus), 59. Bakus (Fryauf). Rozhodčí: Paur - Matějček, Dančišin. Vyloučení: 8:11, navíc Urban 10 minut OT a Zadražil (oba ŠUM) 10 minut OT a trest do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 3200. Střely na branku: 33:29. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.
Draci Šumperk: Hamrla - Březík, Lorenc, Luštinec, Urban, Kuželka, Pazdera, Karaudin, Vašut - Janáček, Kučera, Kurmunda - Čech, Zadražil, Duba - Bařica, Šesták, Kopa.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kučírek - Šefčík, Pospíšil, Ševčík, Sedláček, Hrbáček, Pecka, Polívka, Horák - Fryauf, Bakus, Buďa - Altrichter, Oliva, Zelenka - Vedral, Hlouch, Čermák - Vaněk, Erat, Fink.