29.kolo, středa 12.1.2000
LIB LIB
2:20:1, 2:1, 0:0
Branky a nahrávky: 29. Musil (Vála, Kudrna), 32. Výborný (Jankových, Bednařík) - 2. Zelenka (Altrichter, Oliva), 22. Hlouch (Čermák). Rozhodčí: Fiala - Kalivoda, Novák. Vyloučení: 12:13, navíc Nýč, Matoušek, Výborný (všichni LIB) a Buďa (TRE) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1300. Střely na branku: 31:29. Průběh utkání: 0:2, 2:2.
Bílí Tygři Liberec: Falta - Moravec, Ubry, Svoboda, Špak, Výborný, Kudrna, Matoušek - Nýč, Vozka, Vála - Rozsíval, Musil, Jenka - Hořčička, Jankových, Bednařík - J. Plodek.
SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda - Polívka, Pospíšil, Ševčík, Sedláček, Hrbáček, Pecka - Fryauf, Bakus, Buďa - Altrichter, Oliva, Zelenka - Erat, Hlouch, Čermák - Vaněk.