35.kolo, středa 2.2.2000
MEL MEL
4:11:0, 2:1, 1:0
Branky a nahrávky: 9. Oliverius (Bacul), 22. Hranáč (Bacul, Hrubý), 40. Bacul (Vobořil), 55. Brož (Klimt, Havel) - 37. Hlouch (Vaněk, Erat). Rozhodčí: Štěpán - Štych, Kebrle. Vyloučení: 11:12, navíc Rejthar 5 minut + OT do konce utkání, Bacul (oba MEL) trest do konce utkání, Sedláček a Buďa 10 minut OT a Erat (všichni TRE) 5 minut + OT do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1085. Střely na branku: 36:25. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.
HC Mělník: Kůs - Boháček, Horáček, Vobořil, Hranáč, Rejthar, Liška, Dvořák, Plaček - Havel, Brož, Klimt - Bacul, Oliverius, Hrubý - Píša, Murakami, Richter - Vanc, Živný.
SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda - Polívka, Pospíšil, Ševčík, Sedláček, Hrbáček, Pecka - Fryauf, Bakus, Buďa - Altrichter, Oliva, Zelenka - Erat, Hlouch, Vaněk - Beroun, Tecl, Horák.