36.kolo, pátek 4.2.2000
8:22:0, 3:0, 3:2
LIB LIB
Branky a nahrávky: 10. Oliva (Zelenka), 13. Zelenka (Pospíšil, Ševčík), 25. Zelenka (Ševčík), 28. Polívka (Buďa), 32. Erat (Vaněk), 56. Hlouch (Buďa, Erat), 58. Hlouch (Erat), 59. Bakus (Polívka, Buďa) - 41. Vála (Měrtl, Nýč), 53. Vála (Nýč). Rozhodčí: Paur - Dančišin, Matějček. Vyloučení: 6:7, navíc Hrbáček (TRE) 10 minut OT a Jankových (LIB) 5 minut + OT do konce utkání. Využití: 5:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 2600. Střely na branku: 40:31. Průběh utkání: 5:0, 5:2, 8:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kučírek - Polívka, Pospíšil, Ševčík, Sedláček, Hrbáček, Pecka - Fryauf, Bakus, Buďa - Altrichter, Oliva, Zelenka - Erat, Hlouch, Vaněk.
Bílí Tygři Liberec: Falta (32. Koťátko) - Měrtl, Ubry, Svoboda, Špak, Výborný, Kudrna - Vála, Nýč, Vozka - Mečíř, Plodek, Pešán - Jankových (9. Jenka), Musil, Kábrt.