1.kolo, pátek 20.9.2013
PIS PIS
5:20:1, 2:1, 3:0
Branky a nahrávky: 25. Horažďovský (Vlk), 32. Vlk (Březina), 52. Banci, 59. Březina (Jirků), 60. Zimmermann (Jirků, Koupal) – 3. Horký (Mašek), 21. Juráň (Horký). Rozhodčí: . Vyloučení: 6:7. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 5:2
IHC Písek: Škuta – Jirků, Kadlec, Švanda, Banci, Horažďovský, Březina, Novák, Vejda, Šimandl, Koupal, Zimmermann, Hanus, Flegl
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj – Roupec, Sčerban, Brusmann, Juráň, Pelikán, Jirák, Vlašín, Kučera, Marek, Tvarůžek, Hotař, Horký, Fortelný, Pavlas, Abrahám, Mašek

Reportáž z utkání není k dispozici

Ve druhé třetině jsme vedli 2:0, ale domácí nevyužili do té doby řadu příležitostí. My jsme je gólově nastartovali zbytečnými fauly a oslabením do tří proti pěti. Do třetí třetiny se šlo za stavu 2:2, za kterého byly šance na obou stranách. Ty naše zůstaly nevyužity zato domácí prostřelili klubko hráčů před našim brankářem a skórovali. Museli jsme otevřít hru a soupeř nás potrestal z brejku. Tím odskočil na dva góly. V závěru jsme byli vyloučeni a inkasovali po teči pátý gól. Dobře rozehrané utkání, jsme bohužel nezvládli.