6.kolo, neděle 6.10.2013
STR STR
0:70:3, 0:1, 0:3
Branky a nahrávky: 5.Abrahám (Pelikán), 14.Pavlas (Vlašín), 14.Jirák (Juráň), 28.Roupec (Pavlas), 44.Marek (Vlašín), 53.Vlašín (Jirák), 59.Jirák (Tůma). Rozhodčí: Mandrysz – Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 20. Střely na branku: 14:42. Průběh utkání: 0:7.
HC Strakonice: Havelec – Schovánek, Řezník, Rajtmajer, Fedor, Kordík, Gross, Bazgier, Ruda, Vavřík, Srb, Papež, Škoda
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj – Roupec, Tůma, Juráň, Pelikán, Jirák, Vlašín, Kučera, Marek, Hotař, Štěpánek, Pavlas, Abrahám

reportáž z utkání není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Začali jsme dobře, dostávali se do mnoha šancí a tři z nich využili. V této části hry jsme měli jasně navrch. Ve druhé třetině se hra trochu vyrovnala. Čekali jsme tlak domácích, ale ten nepřišel. Do třetí třetiny jsme šli se čtyřbrankovým náskokem, s cílem pozorně bránit a počkat si na chyby Strakonic. To se nám podařilo. Přidali jsme další góly, utkání jasně vyhráli a konečně získali tolik potřebné tři body.