8.kolo, neděle 13.10.2013
KRK KRK
2:1sn0:0, 0:1, 1:0
Branky a nahrávky: 53.Marks (Smékal, Dufek), rozh. nájezd Srnský – 26.Juráň (Tůma) Rozhodčí: Hrubý – Maštalíř, Veselý. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 23:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1.
HC Krkonoše: Abrahám – Havel, Kadavý, Souček, Dufek, Kozák, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Vencl, Marks, Krsek
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj – Roupec, Tůma, Brussmann, Juráň, Pelikán, Jirák, Vlašín, Kučera, Tvarůžek, Štěpánek, Fortelný, Pavlas, Abrahám, Mašek

Reportáž z utkání není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Utkání začalo z obou stran opatrně. Příležitosti na obou stranách zůstaly nevyužité. Ve druhé třetině jsme udělali více chyb a ty naštěstí vyřešil náš brankář. Dobře jsme ubránili i dlouhé oslabení o dva hráče Po zaváhání domácích jsme šli do vedení a to někdy i se štěstím bránili až do 53. minuty. V závěru byli šance na obou stranách. My jsme nevyužili delší přesilovku čtyři na tři a domácí několik ,,tutovek". Kluci ze sebe vydali všechno a bod vydřeli. Vítěze určily až nájezdy. Musíme být spokojeni, že jsme sehráli s velmi dobrým soupeřem dramatické utkání a bodovali.