10.kolo, neděle 10.11.2013
5:21:1, 1:1, 3:0
PIS PIS
Branky a nahrávky: 9.Vlašín (Marek), 38.Juráň (Horký), 51.Horký (Štěpánek, Vlašín), 55.Tůma (Juráň), 56.Abrahám (Střecha) – 15.Jirků (Zimmermann), 35.Jirků. Rozhodčí: Homola – Klouda, Zidek. Vyloučení: 3:5, navíc Marek (Třebíč) 2x 10 minut nesportovní chování, Roupec (Třebíč) 10 minut hození hole. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 27:22. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj – Tvarůžek, Pavlas, Štěpánek, Kučera, Ščerban, Oburka – Vlašín, Marek, Roupec – Tůma, Juráň, Horký – Střecha, Abrahám, Jirák – Hotař
IHC Písek: Havelka – Jirků, Šmíd, Vejda, Švanda, Horák, Kajtman, Březina, Koupal, Vlk, Šimandl, Zimmermann, Heřmánek, Horažďovský, Suchánek, Hanus, Michálek

Reportáž z utkání není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: První třetina byla z našeho pohledu vyrovnaná. Na obou stranách nebylo moc šancí. Ve druhé části zápasu jsme sice nastřelili dvakrát tyč písecké branky, ale hosté měli více příležitostí a někdy až nepochopitelně je nedokázali využít. Díky tomu byl stav nerozhodný 2:2. Do poslední třetiny se nám podařilo hru zlepšit. Dokázali jsme využít několika zaváhání soupeře při bránění, vstřelili tři branky a nakonec zvítězili 5:2. Důležité utkání se nám podařilo zvládnout. Mrzí nás jen zbytečná vyloučení a vyšší tresty našich dvou hráčů, které byly zcela zbytečné.