9.kolo, neděle 27.10.2013
ZNO ZNO
2:111:7, 1:1, 0:3
Branky a nahrávky: 19. Stromko (Růžička), 37. Pelán (Veleba, Bulín) - 2. Slabý (Michálek), 4. Novák (Strnad M.), 5. Novák (Nejedlý), 6. Novák (Strnad M., Sigmund), 6. Michálek (Bednář), 12. Sigmund (Novák, Strnad M.), 12. Procházka, 34. Novák, 49. Novák (Strnad T.), 53. Erat (Sigmund), 57. Erat (Novák) . Vyloučení: 4 : 4 . Využití: 0 : 1. V oslabení: 1:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:8, 2:8, 2:11.
Orli Znojmo:
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal, Trnka K. - Strnad T., Erat "A", Procházka "A", Slabý, Svoboda, Pelikán - Strnad M., Novák "C", Sigmund, Michálek, Bednář, Březka, Dvořák, Caha, Nejedlý, Trnka P.

Reportáž z utkání není k dispozici

Jiří Burian - SK Horácká Slavia Třebíč: Po nepodařených zápasech a vstupech do nich jsme apelovali na kluky, aby si vzpomněli na přípravu, kdy jsme ve Znojmě vysoko vyhráli (16:1) a pak doma s nimi remizovali (3:3) a málem prohráli. Nechtěli jsme nic podcenit, chtěli jsme dobře začít, což se nám podařilo. Během pěti minut jsme dali čtyři góly, ve dvanácté minutě vedli už 7:0 a bylo vymalováno. Pak jsme polevili v tlaku, ale to bylo pochopitelné. Pak se snažili dát gól kluci, kterým se to ještě nepodařilo, a hra se rozdrobila. Tomu odpovídala i druhá třetina, která skončila 1:1. V kabině jsme museli zvýšit hlas, aby si kluci rozdělili funkce a začali si zase nahrávat. To se podařilo a třetí část jsme opět vyhráli.