31.kolo, čtvrtek 30.1.2014
PIS PIS
4:22:2, 1:0, 1:0
Branky a nahrávky: 3.Marcilis (Rod), 16.Šergl (Koupal), 34.Suchan (Jirků, Koupal),j 60.Skála (Marcilis) – 4.Fortelný (Marek, Jirák), 8.Hotař (Vlašín). Rozhodčí: Mertl – Šperl, Zíka. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: 39:34. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.
IHC Písek: Sedlák (od 8.Havelka) – Jirků, Banci, Červinský, Hřebíček, Švanda, Šergl, Březina, Suchan, Koupal, Rod, Marcilis, Skála, Horažďovský, Paukner, Flégl, Hanus
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj – Roupec, Ščerban, Juráň, Pelikán, Jirák, Vlašín, Marek, Tvarůžek, Hotař, Fortelný, Pavlas, Abrahám

Reportáž není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Utkání se ze začátku nevyvíjelo pro nás dobře. Prohrávali jsme po chybě u modré čáry v naší třetině. Dokázali jsme dát dva góly a jít do vedení, ale nedůslednost ve středním pásmu nás o tento náskok připravila. Po první třetině to vypadalo na brankové hody, ale opak byl pravdou. Oba brankáři předváděli výborné zákroky. My jsme po skončení oslabení dostali branku po teči střely od modré. Přes veškerou snahu se nám ve zbytku utkání nepodařilo skórovat. Domácí pečetili výsledek do prázdné branky. V utkání byli o trochu důraznější a to rozhodlo.