24.kolo, neděle 9.2.2014
PRO PRO
2:30:1, 2:1, 0:1
Branky a nahrávky: 31.J.Krampol (Krček), 40.Jurík – 8.Valík (Novák), 21.Matov (Ferda, Urban), 60.Kajnar (Maštera, Oburka). Rozhodčí: Klapetek – Bubela, Loun. Vyloučení: 5:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 79. Střely na branku: 18:35. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3 .
LHK Jestřábi Prostějov: Barvík – Křesala, Klusák, Liška, Ondrýsek, Abrahám, Hejduk, Jurík, Pavel, J.Krampol, D.Krampol, Vystavěl, Němec, Kořenek, Ondroušek, Kršek
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Hort, Hodek, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Šimka - Maštera, Kajnar, Tůma - Ferda, Matov, Urban – Valík,Novák, Pokorný