27.kolo, pátek 17.1.2014
HOD HOD
8:46:1, 2:3, 0:0
Branky a nahrávky: 1.Dufek (Prčík), 4.Helísek (Machálek), 6.Hložánek (Kulyk), 8.Dufek (Kulyk, Hložánek), 11.Dufek (Kulyk), 16.Prčík (Dufek, Hložánek), 32.Kulyk (Hložánek, Dufek), 38.Ling (Maršálek) – 7.Ferda (Matov), 30.Matov (Kabelka, Urban), 33.Kajnar (Všetečka), 37.Tůma (Hort). Rozhodčí: Slavka – Kucián, Kučera. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:4, 8:4.
HC Hodonín: Štěpanovský – Hložánek, Helísek, Větříšek, Stanislav, Přichystal, Ling, Kališ, Dufek, Andrýsek, Kovařík, Weber, Kulyk, Maršálek, Obrtlík, Hrachovský, Machálek, Lidner, Chalupa, Prčík
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (od 8.Šoustal) – Hort, Valík, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Šimka, A.Dobeš – Maštera, Kajnar, Všetečka – Ferda, Matov, Urban – Pokorný, Tůma, J.Dobeš – Michálek