Menu +

OLO-TRE 1:4 - V Olomouci byla Třebíč lepší

Reportáže
T ř e b í č - V dalším přípravném utkání hokejisté Horácké Slavie porazili Olomouc na jejím ledě, 4:1 a prodloužili tak domácím Kohoutům dosavadní sérii utkání, ve kterých Hanáci nepoznali radost z vítězství. Utkání ukončila hronadná bitka poté, co domácí neunesli tíhu další porážky. Za hosty se dvakrát do černého trefil Lukáš Valko.
Sdílejte článek
 
přát., pátek 20.8.2004
OLO OLO
1:40:1, 0:2, 1:1
TRE TRE
Statistiky
Branky: 54. Dittrich - 12. a 27. Valko, 32. Fišer, 54. Kališ. Vyloučení: 10:9, navíc Šafařík (OLO) 10 min. - Kališ (TRE) 5 + OT do konce utkání. Využití: 0:3.
Sestavy
HC Olomouc:
SK Horácká Slavia Třebíč:

Komentář k zápasu

OLO-TRE

Lukáš Valko (vlevo) byl v Olomouci vůdčí osobností svého celku.

Hosté byli v tomto utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Domácí nastoupili v sestavě s Jaroslavem Svobodou, hráčem celku NHL Carolina Hurricanes. Ani on jim ale k vítězství nepomohl. Naopak byl v průběhu utkání několikrát vyloučen za nečistou hru, což hosté trestali. Po celé utkání dobře hrající hosté využili chyb domácích a po dvou brankách Valka, a trefách Fišera a Kališe zaslouženě zvítězili 4:1.

Stínem utkání byla hromadná bitka na konci zápasu, kterou vyprovokoval již jmenovaný Svoboda. Do bitky se z třebíčské strany zapojili Jakub Žiška, Zdeněk Sedláček, a jindy "kliďas" Filip Luňák, jenž odchytal celé utkání, a jako již tradičně podal výborný výkon.


Podobné články

Reportáže

Bílé hvězdy se nemají za co stydět. Na ledě Jihlavy sice padly 1:3, odchází však se vztyčenou hlavou

včera
Reportáže

Třebíčští porazili svoji jmenovkyni! O osudu rozhodla skvělá druhá třetina

04.12.2019
Reportáže

Vedení 2:0 nestačilo. Třebíč si z Benátek veze jeden bod

02.12.2019