, pátek 6.3.2015
POR POR
6:12:0, 1:1, 3:0
Branky a nahrávky: 2. Pobuta (Brnčál), 7. Kropka (Gálik, Fibrich), 40. Baca (Mládek), 53. Fibrich (Rataj), 54. Brnčál (Havránek), 57. Schwarz (Fibrich, Rataj) – 24. Mašek (Hodek, Salák). Rozhodčí: Přikryl – Bryška, Kašík. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1..
HC RT TORAX Poruba: Šrámek – Pobuta, Široký, Baca, Štěpán, Olšr, Gálik, Ryška, Kropka – Kurnik, Schwarz, Brnčál, Fibrich, Rataj, Horváth, Mládek, Nardelli, Smrčka, Holaň, Korec, Havránek
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (od 54. Šoustal) – Hodek, Pelikán, Šimka, Hort, Kabelka – Matov, Roupec, Abrahám, Jirák, Jaroslav Tůma, Urban, Maštera, Jakub Tůma, Salák, Mašek

Reprotáž z utkání není k dispozici

Miroslav Bahník - HC RT TORAX Poruba: Dvě třetiny byly z naší strany hodně upracované, ubojované, moc nám to nebruslilo a soupeř si držel dobře střední pásmo. Byla to spíše přetlačovaná a velký boj. Ve třetí třetině se nám už podařilo dát tři branky, zlepšili jsme pohyb a z hráčů spadla zodpovědnost. Tím jsme zápas v klidu dotáhli do vítězného konce. Ale ještě není rozhodnuto, v neděli nás čeká těžké utkání v Třebíči.

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Myslím, že jsme špatně začali. Naše hra byla taková naivní, domácí nemají problém dávat góly, naopak my jsme ve třech zápasech dali tři góly. Dost těžko se prosazujeme do nějakých šancí. Myslím si, že dvě třetiny jsme se zuby nehty drželi, ale v posledním dějství jsme chtěli trošku zvýšit aktivitu a Poruba každou naši chybu trestala. Ve druhém utkání musíme být aktivnější.