, středa 8.8.2018
ZDR ZDR
9:31:0, 4:3, 4:0
Branky a nahrávky: 19. Sopotnik (Kouba), 31. Vojinovič (Jedlička, Malenovský), 37. Klusáček, 38. Suda, 40. Pětník (Kouba), 41. Jedlička (Pětník, Froliš), 48. Kouba (Grauer), 55. Štola (Bednář, Malenovský), 59. Bednář (Štola, Malenovský) - 21. Caha (Libor Dvořák), 25. Válek (Dvořák Libor, Caha), 32. Vedral (Bednář). Vyloučení: 3:2. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 9:3.
SKLH Žďár nad Sázavou: Vorčák (Vít) - Černohorský, Klusáček, Čermák, Adámek, Prokop, Doležal, Suda, Froliš, Vlk, Pětník, Filip, Vojinovič, Jedlička, Štola, Malenovský, Bednář, Sopotnik, Vaňkovský, Kouba, Grauer
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný (Kružík) - Vlk, Marek, Koňařík, Němec, Patočka, Průša, Válek, Caha, Dvořák, Mojdl, Bednář, Vedral, Pacal, Kotačka Adam, Makovička, Spilka, Kotačka Filip, Svoboda Adam