Menu +

Jedenáct vyloučených Třebíčští neubránili, z Lapače se vrací bez bodu

Reportáže
T ř e b í č - Skvělý vstup do utkání zažívali hokejisté Horácké Slavie ve Vsetíně. V deváté minutě utkání vedli už 3:0 brankami Radima Ferdy, Lukáše Nedvídka a Václava Čejky. Toto vedení drželi až do poloviny utkání, kdy snížil na 1:3 z pohledu Valachů Luboš Rob. Po dvou třetinách stále vedli hosté o dvě branky, ale v té třetí se do průběhu utkání vložili rozhodčí z Vyškova a Olomouce a na trestnou putoval jeden třebíčský hráč za druhým, celkem šest. A toho domácí dokonale využili k obratu na 4:3, když čtvrtou branku domácích zaznamenal v čase 56:14 Ondřej Slováček. Třebíčští ještě v závěru zkusili power-play, ale ta k vyrovnání nevedla. Už ve středu vyzve Horácká Slavia na svém ledě Benátky nad Jizerou.
Sdílejte článek
 
36.kolo, pondělí 17.12.2018
VSE VSE
4:30:3, 1:0, 3:0
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: 34. Rob (Pechanec, Jonák), 47. Kucharczyk (Jonák), 50. Kopta (Rác, Karafiát), 57. Slováček (Jonák, Vávra) – 3. Ferda (V. Čejka, Mlynář), 4. Nedvídek (Vl. Brož, Szathmáry), 9. V. Čejka (Raška, P. Kratochvíl). Rozhodčí: Dědek, Kika – Poruba, Rožánek. Vyloučení: 6:11, navíc Pitule (VSE) a Kusko (TRE) 10 minut OT. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 2380. Střely na branku: 40:13. Průběh utkání: 0:3, 4:3.
Sestavy
VHK Vsetín: Gába (4. Šelepněv) – Mikuš, Hryciow, Slováček, Teper, Rudl, Holomek, Jenáček – Rác, Pitule, Karafiát – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Kucharczyk, Vávra – Hořanský, Šilhavý, Klímek.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Vl. Brož, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka, Furch, Bilčík – Vodný, Raška, P. Kratochvíl – Kusko, Nedvídek, Süss – M. Novák, Mlynář, Ferda – Malec, Tadeáš Král, Paták.

Komentář k zápasu

Redakce hstrebic.cz nesouhlasí s podáním reportáže ze strany Vsetína, proto ji nebude přebíratOhlasy trenérů

Martin Sobotka - SK Horácká Slavia Třebíč: Do zápasu jsme vstoupili výborně se skvělým pohybem a brzo jsme vedli 3:0. Škoda, že jsme za tohoto stavu neproměnili přesilovku pět na tři, mohli jsme vést 4:0. V závěru utkání jsme udělali až moc faulů, chyběla nám větší disciplina a domácí nás za to potrestali.

Luboš Jenáček - VHK ROBE Vsetín: Jsme moc spokojeni. Protože ne každý den se otáčí z 0:3 na 4:3. To jsou ty nejlepší vítězství. Samozřejmě z prvních tří střel jsme inkasovali tři góly a bylo to těžké. Nicméně se ukázal charakter toho týmu, že ti kluci opravdu chtějí a bojují až do konce. Navíc doma jsme velmi silní a věříme si, takže to byla hodně otázka odčarovat Pavla Jekela, který nás tady trápí dlouhodobě a to se podařilo. Vstřelili jsme důležitou branku na 1:3 a pak přidali ještě důležitější druhý gól a myslím si, že pak už to byla jen otázka času, kdy se nám podaří vyrovnat, protože tlak na soupeře se stupňoval a soupeř začal faulovat a jsme rádi, že jsme ty šance nakonec využili, a že jsme ten zápas otočili. Protože dnes to už byl boj o šest bodů. Třebíč je tam první nepostupová a my chceme mít co nejdříve klid a velký odstup od těchto příček. Samozřejmě ambice máme jiné, ale musíme si hlídat i zadní vrátka. Proto je dobře, že jsme to dnes zvládli. Teď máme před sebou ještě tři taková podobná utkání s Litoměřicemi, Frýdkem a Porubou, kde určitě chceme urvat 9 bodů do tabulky a ode dneška se můžeme odrazit.

Podobné články

Reportáže

Junioři rozstříleli Studénku, k desítce chyběl jediný gól

17.03.2024
Reportáže

Páté čtvrtfinále Horácké Slavii nevyšlo a končí jí sezóna

16.03.2024
Reportáže

V Opavě junioři jasně vyhráli, skóre mohlo být i vyšší

16.03.2024