2.kolo, pátek 14.9.2018
4:14:0, 0:1, 0:0
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: 8. Caha (Mojdl, Koňařík), 13. Caha, 14. Válek (Dvořák), 19. Nejedlý - 26. Kavický (Kouba). Rozhodčí: Skopal - Rrat, Mezlík. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 42.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Patočka, Marek, Koňařík, Průša, Vlk, Dvořák, Svoboda A., Caha, Dvořák, Válek, Kotačka A., Mojdl, Kotačka F., Spilka, Nejedlý, Pacal, Trnka, Svoboda D.
SKLH Žďár nad Sázavou: Rarosta - Furch, Klusáček, Věžník, Filip, Ludvík Grauer, Suda, Čermák, Jindra, Kavický, Nečas, Ponechal, Kouba, Cibuzar, Malenovský, Vaňkovský

Reportáž není k dispozici

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: Odehráli jsme výborně první třetinu, tlak jsme proměnili ve čtyři branky. V úvodu druhé třetiny jsme v této hře pokračovali, změnili jsme však přístup ke koncovce a začali situace ve finální fázi přehrávat. Toto vedlo k inkasovanému gólu při naší přesilové hře. Od tohoto momentu se hra srovnala. V určitých fázích zápasu byl soupeř aktivnější. Šance, které si vypracoval však pokryl dnes výborný Jakub Kružík.