4.kolo, neděle 23.9.2018
5:21:0, 3:1, 1:1
JHR JHR
Branky a nahrávky: 7. Trnka (Caha), 21. Bednář, 29. Válek (Nejedlý, Bednář), 33. Bednář (Nejedlý, Válek), 59. Mojdl (Caha, Trnka) - 30. Mihulka (Egert), 59. Egert. Rozhodčí: Marek - Roupec, Mezlík. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík - Patočka, Marek, Koňařík, Průša, Vlak, Dvořák, Caha, Válek, Kotačka, Mojdl, spilka, Nejedlý, Bednář, Trnka, Svoboda
KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Klestil - Drbal, Dúška, Kocar, Budín, Mihulka, Tržil, Havelka, Masopust, Michal, Anderle, Karpov, Kupka, Kalaj, Egert

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: Po první třetině jsme změnili složení útoků. Po druhé části jsme díky slušnému pohybu a důrazu vedli už o tři branky. I třetí třetina byla hraná svižně, bojovností a obětavostí jsme si výhru uhájili.