4.kolo, neděle 30.9.2018
PRE PRE
8:103:2, 4:4, 1:4
Branky a nahrávky: 11. Hájek (Tomek), 13. Hájek (Tomek), 35. Přibyl, 35. Přibyl, 39. Hájek (Tomek), 39. Přibyl, 47. Prokop (Trnková), 48. Tomek (Hájek), 56. Přibyl (Hájek, Tomek), 60. Hájek. Vyloučení: 4:6. Využití: . V oslabení: .
HC ZUBR Přerov: Šejba (od 34. Gremlica, od 39. Šejba) - Kaláb, Němec, Ambruz, Rybka, Mozr, Králík, Beran, Procházka, Ryšavý, Kurial, Macháček, Kováč
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (od 32. Bláhová) - Tvarůžek, Trnková, Přibyl, Rymeš, Gorka, Beňovská, Kučera, Hájek, Prokop, Tomek, Novák, Doležal, Prchal

Petr Tomek - SK Horácká Slavia Třebíč: "Do dnešního utkání jsme vstoupili o poznání lépe než v předchozích utkáních a po poměrně vyrovnané první třetině jsme za soupeřem zaostali o jediný gól. Bohužel v polovině utkání jsme soupeři dovolili, během hororových pěti minut, odskočit na pětibrankový rozdíl, ale ani tento stav nás tentokrát nezlomil a díky obětavému výkonu obou našich pětic a obou brankařů a především produktivitě první útočné trojice, kdy byli k vidění hezké individuální akce i velmi pěkné brankové kombinace, se nám podařil nevídaný obrat a poprvé v ligové sezoně jsme zvítězili. Mužstvu snad dodá tento ubojovaný výsledek potřebné sebevědomí do dalších bojů."