20.kolo, neděle 20.1.2019
KOM KOM
9:40:1, 5:2, 4:1
Branky a nahrávky: 6. Přibyl (Hájek), 22. Přibyl (Tomek), 27. Tomek (přibyl), 55. Tomek (Přibyl). Vyloučení: 7:6.
HC Kometa Brno: Melich - Hubáček, Najt, Mátl, rous, Starý, Kosek, Šmerda, Volf, Kijonka, Hamák, Brabenec, Šebela, Minář, Melich, Hamach
SK Horácká Slavia Třebíč: Bláhová (od 33. Svoboda) - Tvarůžek, Rymeš, Gorka, Beňovská, Hájek, Prokop, Tomek, Přibyl, Novák, Doležal, Prchal

Petr Tomek - SK Horácká Slavia Třebíč: " Prohra je prohra, ale dnes jsem všechny kluky vesměs chválil, hráli od začátku odvážně a sebevědomě, však o motivaci, zahrát si proti našlapanému mužstvu Komety, bylo postaráno. Pozitivum je vyhraná první třetina, zasloužené vedení 1:3 do poloviny utkání, přičemž do této fáze hru tvořila především naše první útočná trojka, a na konci zápasu 4 branky v síti soupeře po hezkých hokejových akcích, musíme se radovat i z těchto věcí... V polovině utkání, jako přes kopírák z jiných klání, přišel kolaps, vysoké tempo hry jsme v této fázi s naší sestavou nedokázali akceptovat a soupeř během dvou minut skóre otočil, k dispozici jsme jako vždy měli pouze 2 pětky, soupeř na lavičce 15 rafanů a v hledišti další 3, bojujících o flek v sestavě, takové konkurenční prostředí u nás bohužel vytvořit nedovedeme."