15.kolo, neděle 18.11.2018
TAB TAB
3:70:3, 1:2, 2:2
Branky a nahrávky: 40. Adamec (Chocholoušek), 42. Přívozník (Růžička), 50. Adamec (Kovařík) - 2. Vedral (Mojdl), 13. kotačka (patočka, Válek), 14. Mojdl (Trnka), 31. Válek, 36. Průša (Svoboda), 43. Vedral (Mojdl), 58. Pacal. Rozhodčí: Bejček - Teršíp, Horažďovský. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 30.
HC Tábor: Hřebíček - Šedivý, Endl, Keřka, Štekr, Malý, Kotounová, Komma, Ent, Kovařík, Adamec, Přívozník, Růžička, Chocholoušek, Barták, Bednář, Duda, Berka
SK Horácká Slavia Třebíč: kružík - Patočka, Koňařík, Průša, Němec, Vlk, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Pacal, Trnka, Svoboda

Reportáž není k dispozici

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: Téměř dvě třetiny jsme velmi dobře plnili zápasový plán a prosazovali se střelecky. Devět vteřin před koncem druhé třetiny jsme inkasovali při našem oslabení a na začátku třetí třetiny jsme inkasovali další branku. Po tomto gólu jsme si vzali čas na krátkou poradu. I když jsme do konce utkání ještě jednou inkasovali dokázali jsme ve třetí třetině vstřelit další dvě branky a dotáhnout zápas do vítězného konce. Kluci zaslouží pochvalu za snahu dodržovat zápasový plán.