24.kolo, pátek 11.1.2019
PRI PRI
2:51:1, 1:2, 0:2
Branky a nahrávky: 17. Makovec (Smejtek), 32. Výrut - 17. Trnka (Dvořák Libor), 33. Trnka (Vlk), 39. Dvořák Libor (válek), 53. Caha (Vedral), 58. Válek (Dvořák Libor). Rozhodčí: Šindel - Šimák, Polák. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 42.
HC Příbram: Zoluděv - Makovec, Erben, Zedníková, Vinš, Pokorný, Kosinová, Sentenský, Smejtek, Straka, Kadlec, Výrit, Kolda, Ebenstreit, Macek, Sirotek
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík - Patočka, Marek, Koňařík, Průša, Vlk, Dvořák Lukáš, Caha, Dvořák Libor, Válek, Kotačka A., Mojdl, Kotačka F., Vedral, Spilka, Makovička, Pacal, Trnak, Svoboda

Reportáž není k dispozici

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: V utkání jsme se dostali do vedení, když jsme využili přesilovou hru. Soupeř srovnal střelou z dálky a šel do vedení po brance v oslabení. My jsme do konce druhé třetiny získali vedení po akcích dva na jednoho. Ve třetí třetině jsme úspěšně zakončili samostatný nájezd. Pátý gól jsme vstřelili do prázdné branky. Za výhru si kluci zaslouží pochvalu.