25.kolo, neděle 13.1.2019
KOL KOL
1:51:1, 0:2, 0:2
Branky a nahrávky: 16. Vrabec (Naďo, Havránek) - 5. Trnka (Válek), 37. Spilka (Pacal), 40. Koňařík (Mojdl), 45. Svoboda (Vedral), 46. Válek (Trnka) . Rozhodčí: Tasch - Kadlec, Špringl. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 42.
HC Kolínští Kozlové: Kvasil - Horák, Pokorný, Zugar, Kalista, Šupík, Pilný, Zheliznyak, Barták, Vrabec, Naďo, Havránek, Vyvial, Hubschmann
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Patočka, Marek, Koňařík, Průša, Vlk, Dvořák Lukáš, Caha, Dvořák Libor, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Spilka, Makovička, Pacal, Trnka, Svoboda

Reportáž není k dispozici

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: V první třetině jsme odehráli skvělé pasáže s úseky méně zapálenými. Ve druhé třetině jsme po samostatném nájezdu a kvalitní střele od ,modré čáry vedli 3:1. V této části hry se nám navíc podařilo ubránit dlouhé oslabení tří proti pěti. Třetí třetinu jsme začínali oslabením čtyři proti pěti. To jsme zvládli také ubránit. Navíc jsme přidali gól po důraz před brankou soupeře po střele od modré čáry. Střelecký účet zápasu jsme pečetili nájezdem, kterému předcházela slušná spolupráce při výjezdu z obranného pásma a těžký souboj jeden na jednoho u čáry červené.