32.kolo, čtvrtek 14.2.2019
5:33:0, 1:3, 1:0
KOL KOL
Branky a nahrávky: 9. Marek (Mojdl, Průša), 11. Dvořák Libor (Mojdl), 14. Válek (Trnak, Mojdl), 30. Vedral (Kotačka, Mojdl), 48. Průša - 31. Teplý (Jindra, Zhelyzniak), 35. Vrabec (Horák, Naďo), 40. Vrabec (Naďo, Havránek). Rozhodčí: Kohoutek - Kalina, Karpíšek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 53.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Patočka, Marek Koňařík, Průša, Němec, Vlk, Dvořák Lukáš, Dvořák Libor, Válek, Mojdl, Kotačka, Vedral, Makovička, Trnka
HC Kolínští Kozlové: Kvasil (od 14. Onderko) - Horák, Kopecký, Pokorný, Zugar, Kalista, Šupík, Pilný, Zhelyzniak, Barták, Vrabec, Naďo, Havránek, Vyvial, Jindra, Rulc, Zelený, Hubschmann, Teplý