16.kolo, sobota 21.12.2019
5:52:0, 0:3, 3:2
TEC TEC
Branky a nahrávky: . 4. Tomek, 20. Trnková (Prokop, Přibyl), 43. Tomek (Hájek M.), 53. Tomek (Hájek L.), 56. Hájek L. (Trnková) - 34. Kubikak (Hurnický), 36. Provazník (Smolka), 38. Balog (Štulo), 45. Balog (Štulo), 57. Chlubný (Charvát) Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Rymeš, Gorka, Ostrý - Hájek M. Tvarůžek, Prokop, Tomek, Přibyl, Hájek L. Novák, Trnková, Doležal, Beňovská, Prchal.
Technika Brno: Melich Daniel - Melich Dominik, Surák, Kubiak, Hurnický, Polák, Smolka - Oztorun, Balog, Chlubný, Bílek, Charvát, Provazník, Robinson, Štulo, Matula.