15.kolo, sobota 14.12.2019
10:42:2, 4:1, 4:1
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: . 18. Houzar (Lisý), 19. Doležal (Malena), 27. Doležal, 29. Parkan (Kratochvíl), 30. Lisý, 30, Doležal (Klapetek). 45. Lisý, 47. Bakus, 50. Doležal (Bakus), 54. Kratochvíl (Oborný). - 7. Kantorová (Březina, Koutník), 14. Schneider, 24. Kantorová (Pospíšil), 58. Schneider (Kantorová) Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Nosek (Krčál) - Bauer, Klouda, Rozsypal, Němec, Bakus, Kratochvíl, Oborný, Parkan, Houzar, Doležal, Klapetek, Lisý, Malena.
SKLH Žďár nad Sázavou: Kukla (Ležal) - Popela, Marek, Benc, Pospíšil, - Kantorová, Březina, Koutník, Němec, Grdolová, Schneider.