21.kolo, sobota 21.12.2019
7:32:1, 1:1, 4:1
BRE BRE
Branky a nahrávky: . 2.50 Štorek (Kotačka), 18.42 Michalčuk (Bína), 37.10 Dolníček 40.19 Kotačka (Štorek), 51.57 Kotačka (Dolníček, Svoboda A.), 56.18 Krotký (Kotačka, Svoboda A.) 57.51 Kříž (Novák) Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka, Martin Svoboda A., Bláha - Novák, Bobrovský - Šinkovský Štorek, Dolníček, Kotačka - Kříž, Bína, Michalčuk - Němec, Svoboda F., Krotký
HC Břeclav:

Domácí hráči nevstoupili do utkání dobře a po hrubce obránce ihned od 32 sekundy prohrávali. Během dalších dvou minut se jim podařilo vyrovnat a před koncem první třetiny šli do těsného vedení 2:1. Vedení o jednu branku udrželi dorostenci HST i po druhé třetině. O konečném výsledku utkání nakonec rozhodl rychlý gól na začátku třetí třetiny a následně ubráněné 3 oslabení. Následně během pěti minut třebíčští vsítili po pěkných kombinačních akcích tři branky a o výsledku utkání bylo rozhodnuto. Soupeř ještě minutu před koncem korigoval výsledek, ale důležité vítězství zůstalo na ledě domácích hráčů HST.