35.kolo, neděle 8.3.2020
5:10:1, 2:0, 3:0
OPA OPA
Branky a nahrávky:26.49 Šinkovský (Svoboda F.), 38.06 Dolníček (Štorej, Bláha), 38.37 Štorek (Svoboda A.) 41.44 Kříž (Šinkovský, Svoboda A.), 48.14 Michalčuk (Bína) . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka, Martin Svoboda A., Bláha - Novák, Bobrovský - Šinkovský Štorek, Dolníček, Kotačka - Kuba, Bína, Michalčuk - Zamazal D., Svoboda F., Kříž
HC Slezan Opava:

Další zápas, kdy vítězstvím si třebíčští dorostenci mohli zajistit předčasný postup do skupiny o baráž do extraligy dorostu. Od úvodu zápasu byli hráči HST lepším mužstvem, přesto s houževnatě bojujícím soupeřem prohrávali po první třetině o jeden gól. V 38 minutě zápasu se během 30 s podařilo zápas otočit a na hřišti od tohoto okamžiku existovalo jedno mužstvo. Konečné vítězství 5:1 zajistilo třebíčskému dorostu první místo ve skupině R a to bez ohledu, jak dopadne zápas s Polskou reprezentací v posledním kole.