Menu +

OLO-TRE 4:0: Zatím chyběla sehranost

Reportáže
Horácká Slavia Třebíč ve svém druhém přípravném zápase na prvoligovou sezónu prohrála v Olomouci 0:4. Třebíčští nastoupili i s hokejisty, kteří jsou v klubu na zkoušku a s řadou mladých hráčů. "Na mužstvu byla vidět nesehranost. Hodně jsem sledoval nové hráče. Petr Suchý je výborný na puku, ale je na něm ještě dost vidět nerozehranost po jeho zranění, uvidíme, zda se nám podaří zabudovat do kádru Mráze," uvedl ředitel klubu Dr. Karel Čapek. Poprvé se v zápase představil i Martin Sobotka, který přišel na přestup ze Žďáru. Do zápasu naskočila i čtveřice juniorů - Musil, Doležal, Dvořák a Sláma. "Na Dvořákovi a Slámovi byly trochu vidět výpadky v letní přípravě. Je třeba, aby mladí kluci na sobě hodně pracovali. Počítáme s tím, že v brzké době dojde ke zúžení kádru," dodal Čapek. Třebíč inkasoval jednu branku v oslabení, dva góly z dorážek a zbývající branka padla po samostatném úniku.
Sdílejte článek
 
přát., čtvrtek 7.8.2003
OLO OLO
4:02:0, 1:0, 1:0
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: 2. Čech (Klimeš), 11. Liška (Doseděl), 30. Ministr (Žajgla), 44. Martinka (Kašparů).
Sestavy
HC Olomouc: Tihlář - Stříteský, Doseděl, Dostál, Laurenčík, Klimeš, Zapletal, Prošek, Faltýnek, Píchal - Dobrý, Brančík, Liška - Komínek, Ministr, Žajgla - Bělohlávek, Kučera, Čech - Martinka, Karný, Kašparů, Janeček.
SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda (31. Kučera) - Suchý, Sláma - Kališ, Dvořák - Sedláček, Doležal - Pecka, Dusík - Mráz, Žiška, Musil - Hrůza, Dolníček, Fryauf - Holý, Oliva, Caha - Zahradník, Sobotka, Kaňka (volno měli Kříž, Hrbáček a Kousal).

Podobné články

Reportáže

Brzká trefa Krliše nestačila. Horáci na Lapači padli 1:4

04.12.2021
Reportáže

Derby je naše! Dramatickou bitvu rozhodl Křehlík

01.12.2021
Reportáže

Bílé hvězdy znovu úřadovaly v závěru základní hrací doby a díky dvěma úspěšným exekutorům opět zvítězily

24.11.2021