Zápasy - Liga dorostu
Regionální liga juniorů | soupiska | zápasy | Tabulka |
Liga dorostu | soupiska | zápasy | Tabulka |
9. Třída | soupiska | zápasy | Tabulka |
Liga starších žáků A | soupiska | zápasy | Tabulka |
Liga starších žáků B | soupiska | zápasy | Tabulka |
Liga mladších žáků C | soupiska | zápasy | Tabulka |
Liga mladších žáků D | soupiska | zápasy | Tabulka |
1.kolo, pátek 16.9. Třebíč vs Polsko U16 | 3:1(1:0, 1:1, 1:0) | Report | |
2.kolo, neděle 18.9. Břeclav vs Třebíč | 4:3(1:1, 2:2, 1:0) | Report | |
3.kolo, pátek 23.9. Třebíč vs Chrudim | 5:4p(2:0, 2:2, 0:2 – 1:0) | Report | |
4.kolo, neděle 25.9. Havířov vs Třebíč | 2:4(2:0, 0:2, 0:2) | Report | |
5.kolo, středa 28.9. Karlovy Vary B vs Třebíč | 4:1(1:0, 1:1, 2:0) | Report | |
6.kolo, neděle 2.10. Třebíč vs Písek | 2:1(0:1, 0:0, 2:0) | Report | |
7.kolo, pátek 7.10. Třebíč vs Technika | 3:4(2:2, 0:0, 1:2) | Report | |
8.kolo, neděle 9.10. Vsetín vs Třebíč | 7:4(1:2, 2:1, 4:1) | Report | |
9.kolo, pátek 14.10. Třebíč vs Warrior Brno | 4:5p(1:1, 3:0, 0:3 – 0:1) | Report | |
10.kolo, neděle 16.10. Polsko U16 vs Třebíč | 2:3sn(1:2, 1:0, 0:0 – 0:0 – 0:1) | Report | |
11.kolo, pátek 21.10. Třebíč vs Břeclav | 4:5p(0:2, 2:1, 2:1 – 0:1) | Report | |
12.kolo, neděle 23.10. Chrudim vs Třebíč | 5:4p(2:1, 1:1, 1:2 – 1:0) | Report | |
13.kolo, pátek 28.10. Sokolov vs Třebíč | 2:3(1:0, 1:2, 0:1) | Report | |
14.kolo, neděle 6.11. Třebíč vs Ústí n. L. | 7:6p(1:1, 1:3, 4:2 – 1:0) | Report | |
15.kolo, neděle 20.11. Třemošná vs Třebíč | 3:6(2:3, 1:2, 0:1) | Report | |
16.kolo, pátek 25.11. Třebíč vs Havířov | 6:5sn(1:2, 1:2, 3:1 – 0:0 – 1:0) | Report | |
17.kolo, neděle 27.11. Technika vs Třebíč | 4:1(1:1, 2:0, 1:0) | Report | |
18.kolo, pátek 2.12. Třebíč vs Vsetín | 3:4(1:2, 1:2, 1:0) | Report | |
19.kolo, neděle 4.12. Warrior Brno vs Třebíč | 10:8(3:1, 4:2, 3:5) | Report | |
20.kolo, pátek 9.12. Třebíč vs Polsko U16 | 2:5(2:1, 0:2, 0:2) | Report | |
22.kolo, pátek 16.12. Třebíč vs Kobra Praha | 2:4(0:2, 1:1, 1:1) | Report | |
21.kolo, neděle 18.12. Břeclav vs Třebíč | 6:3(2:1, 2:2, 2:0) | Report | |
23.kolo, pátek 6.1. Třebíč vs Chrudim | 7:3(1:2, 4:0, 2:1) | Report | |
24.kolo, neděle 8.1. Havířov vs Třebíč | 2:1(1:0, 1:0, 0:1) | Report | |
27.kolo, pátek 20.1. PZ Kladno vs Třebíč | 1:8(0:1, 0:2, 1:5) | Report | |
26.kolo, pátek 27.1. Vsetín vs Třebíč | 7:3(2:2, 1:0, 4:1) | Report | |
28.kolo, neděle 29.1. Třebíč vs Náchod | 5:3(1:0, 1:1, 3:2) | Report | |
29.kolo, pátek 3.2. Třebíč vs Warrior Brno | 4:2(1:0, 2:0, 1:2) | Report | |
30.kolo, neděle 5.2. Polsko U16 vs Třebíč | 5:2(0:2, 4:0, 1:0) | Report | |
31.kolo, pátek 17.2. Třebíč vs Břeclav | 1:7(0:2, 0:2, 1:3) | Report | |
32.kolo, neděle 19.2. Chrudim vs Třebíč | 3:4p(1:1, 1:1, 1:1 – 0:1) | Report | |
33.kolo, pátek 24.2. Třebíč vs Havířov | 2:3p(0:0, 0:2, 2:0 – 0:1) | Report | |
34.kolo, neděle 26.2. Technika vs Třebíč | 3:2(1:0, 0:2, 2:0) | Report | |
25.kolo, středa 1.3. Třebíč vs Technika | 3:2p(0:1, 0:0, 2:1 – 1:0) | Report | |
35.kolo, pátek 3.3. Třebíč vs Vsetín | 2:3p(1:2, 1:0, 0:0 – 0:1) | Report | |
36.kolo, neděle 5.3. Warrior Brno vs Třebíč | 2:5(1:2, 1:2, 0:1) | Report | |
pátek 10.3. Třemošná vs Třebíč | 3:4(0:1, 2:1, 1:2) | Report | |
sobota 11.3. Třemošná vs Třebíč | 1:5(0:1, 1:2, 0:2) | Report | |
úterý 14.3. Třebíč vs Třemošná | 4:2(2:0, 1:1, 1:1) | Report | |
středa 15.3. Třebíč vs Třemošná | 0:0(0:0, 0:0, 0:0) | Report | |
sobota 18.3. Třemošná vs Třebíč | 0:0(0:0, 0:0, 0:0) | Report | |
pátek 24.3. Třebíč vs Zlín | 3:2(0:1, 3:1, 0:0) | Report | |
neděle 26.3. Třebíč vs Náchod | 5:2(2:0, 2:2, 1:0) | Report | |
pátek 31.3. HC Pilsen Wolves vs Třebíč | 2:1(0:0, 1:1, 1:0) | Report | |
neděle 2.4. Zlín vs Třebíč | 2:4(1:0, 1:3, 0:1) | Report | |
pátek 7.4. Náchod vs Třebíč | 2:5(0:2, 0:1, 2:2) | Report | |
neděle 9.4. Třebíč vs HC Pilsen Wolves | 0:6(0:3, 0:2, 0:1) | Report |