Menu +

Chci se porvat o post jedničky

Rozhovory
Na prvním tréninku v pondělí 26. 7. 2004 se na třebíčském ledě objevil i 25letý liberecký gólman Jan Koťátko. Tohoto libereckého gólmana jsme požádali o krátký rozhovor, v němž říká říká:
Sdílejte článek
 
"S letní přípravou jsem začal v dubnu v Liberci pod vedením trenéra Josefa Palečka a asistentů Nedvěda s Dvořákem. 19. července jsem vyjel s libereckým týmem na led. Týden jsem trénoval v Liberci a poté mé kroky směřovali do Třebíče."

V Liberci před letošní sezónou podepsal tříletý kontrakt navrátilec z NHL Milan Hnilička. "Myslím si, že v Liberci je jasnou jedničkou Milan Hnilička, a tak jsem raději odešel do Třebíče, kde chci bojovat o post jedničky s Filipem Luňákem."

Jan Koťátko přišel v průběhu minulé sezóny do Třebíče. "Na minulou sezónü vzpomínám rád, a doufám, že ta nadcházející bude pro mě hokejově příznivější." řekl stále usměvavý Jan Koťátko.

Mezi hokejisty nejméně populární letní přípravu ukončil Koťátko testy. "Po testech jsme dostali zasloužené volno, a tak jsme s přítelkyní jeli na dovolenou do Chorvatska."

Třebíčtí hokejisté mají před sebou ještě 6 týdnů tvrdé přípravy a poté je čeká 52 mistrovských utkání. "Na mistráky se těším, a chtěl bych vzkázat divákům, ať chodí v hojném počtu, a vytvoří báječnou atmosféru, na kterou se moc těším." ukončil krátký rozhovor vtipálek "Kotě".

Za rozhovor poděkoval Milan Baraník

Podobné články

Rozhovory

V Ústí jsem nebyl tři čtvrtě roku, tak ty brány musel někdo vyčistit, směje se střelec Krliš

před 3 dny
Rozhovory

Fyzicky je to náročné, ale postupně se do toho dostáváme, říká Ladislav Bittner

16.11.2020
Rozhovory

Kapitán? Je to pro mě čest a výzva, říká Lukáš Nedvídek

13.09.2020