Menu +

Další šelmy vyzvou Třebíč, po Lvech královských to budou ti ústečtí

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Po středeční výhře v Hradci Králové míří borci Horácké Slavie Třebíč znovu na led soupeře, tentokráte na ten ústecký. V sobotu od 17:30 přivítá Horáckou Slavii Třebíč celek Ústeckých Lvů. Horáky tedy zcela jistě čeká těžký duel, i přesto, že se Lvům v posledních zápasech bodově nedařilo. Zda-li Horáci prodlouží ústecký bodový půst, nebo se Lvům podaří znovu bodovat, uvidíme již v sobotu. Z ústecké Zlatopramen Areny bude k dispozici pro fanoušky tradiční online přenos.
Sdílejte článek
 

Ústečtí Lvi mezi řádky

HC Slovan Ústečtí Lvi nejsou pro Horáckou Slavii žádná neznámá. Mužstvo svěřenců Šindela a Mičky se momentálně pohybuje v tabulce na 3. příčce s počtem 75 bodů. Pokud se ohlédneme za posledními odehranými zápasy soupeře, tak zjistíme, že v posledních třech zápasech získal ambiciózní klub z Ústí nad Labem pouhopouhé dva body a to za výhru v nájezdech v Benátkách nad Jizerou. Ve 41. kole hostili Lvi na domácím ledě Kadaň, která potvrdila, že je v dobré formě a ze Zlatopramen Areny si odvezla tři body za vítězství 2:4. V posledním odehraném kole zajíždělo mužstvo z Ústí nad Labem na led Dukly Jihlava a ani tam nedokázalo najít recept na zisk bodů. Dukla soupeře přehrála poměrem 5:3.

Na koho si dávat pozor?

Mezi obránci nasbíral nejvíce bodů Lukáš Poživil, který nasbíral celkem 33 kanadských bodů za 11 branek a 22 asistencí. Dvojici nejproduktivnějších forwardů tvoří se 49 body Jaroslav Roubík, jenž vstřelil 22 branek, ke kterým přidal ještě 27 asistencí. Druhým nejproduktivnějším útočníkem v řadách Ústeckých Lvů je Robin Kovář, ten nasbíral doposud celkově 39 bodů za 24 branek a 15 gólových asistencí k tomu. Mezi brankáři je nejvíce vytížený muž Vladislav Koutský, jehož procentuální hranice zákroků je 89,5 %.


Horácká Slavia Třebíč napravila domácí zaváhání s Jihlavou a ve středečním kole dovezla všechny tři body z Hradce Králové, kde zvítězila poměrem 2:5 po velmi dobrém výkonu a znovu se tak mužstvo trenérů Pokorného a Nováka vrátilo na vítěznou vlnu. Připomeňme však, že letos se Horákům podařilo proti Ústeckým Lvům vybojovat pouze jeden bod za domácí prohru v prodloužení 4:5. Třebíčští redy mají soupeři co vracet.

Sestavy obou soupeřů z posledního odehraného kola:

HC Slovan Ústečtí Lvi : Orct ( Petrásek) - L. Poživil, Holomek, Vl. Brož, P. Hořava, F. Pavlík, Špelda, Vobořil, K. Černý - D. Tůma, Lapšanský, Ludvík - M. Čermák, T. Sýkora, P. Přeučil - Matai, Rod, Handlovský - V. Meidl, Havlíček, Daniel Boháč.

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak – Rangl, Malena, Zdráhal, Bilčík, Sláma, Čejka, Dlapa – Dočekal, Dolníček, Laš – Němec, Ostřížek, Káňa – Čuřík, Kaut, Křivohlávek – Vondráček, Moučka, Čech- Přibyl.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy se poprvé v sezoně představí před domácími fanoušky v souboji s Benátkami nad Jizerou

17.09.2020
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia míří do Prostějova, kde změří síly s tamní jestřábí letkou

14.09.2020
Pozvánky na zápas

První mistrovské utkání je tady! Bílé hvězdy míří k předehrávce třicátého kola do Litoměřic

10.09.2020