Menu +

Hokejové prázdniny jsou u konce! Bílé hvězdy se v prvním přípravném utkání střetnou s Havlíčkovým Brodem

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Přípravné zápasy už klepou na dveře. Horácká Slavia načne přípravu zápasem s krajským rivalem z Havlíčkova Brodu. Bílé hvězdy tak čeká po náročné letní přípravě první těžká zkouška. Třebíčskému celku se podařilo udržet kostru týmu, která v závěru loňského ročníku střádala vítězství za vítězstvím. Navíc je kádr Horácké Slavie vhodně doplněn hráči, kteří se budou snažit získat smlouvu a vybojovat si stabilní místo v sestavě. První šance přijde už čtvrtého srpna. Kvůli koronavirovým opatřením však bude moci zápas s Havlíčkovým Brodem navštívit pouze 400 diváků. Utkání startuje v úterý v 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče - KHNP ARENĚ.
Sdílejte článek
 

SK Horácká Slavia Třebíč

Trenér Roman Mejzlík se společně se svým asistentem Jaroslavem Barvířem naplno chopil týmových otěží a s kompletním třebíčským kádrem vyrazil na led. Lodivodové Horácké Slavie mají plně k dispozici i všechny hráče na zkoušku. O smlouvu bude usilovat brankář Jan Mičán, obránci: Lukáš Zukal a Vojtěch Doktor, a také pětice útočníků: Josef Podlaha, Matěj Kořenek, Václav Krliš, Jakub Planý a Ondřej Vaculík.

Celý tým úspěšně absolvoval náročnou letní přípravu, ve které nechyběly ani běhy do kopce. O této části přípravy se v jednom z rozhovorů rozpovídal Lukáš Nedvídek: „Letos byla příprava trochu jiná. Z části byla i individuální kvůli koronaviru. I přesto všechno si myslím, že všichni odvedli dobrou práci.“

Bílé hvězdy se s Havlíčkovým Brodem střetly i v minulé přípravě. Horácká Slavia tehdy brala vítězství 6:5 po samostatných nájezdech.

Letos bude příprava hráčů s bílou hvězdou na prsou ještě zpestřena turnajem O pohár RT TORAX. V prvním turnajovém zápase zavítá na třebíčský led náš tradiční rival HC Dukla Jihlava.

Horáckou Slavii čeká před samotným startem soutěže celkem osm přípravných utkání, v nichž může trenérský štáb ladit sestavu na tolik očekávaný start Chance ligy.

BK Havlíčkův Brod

Bruslaři se před nadcházející sezonou museli rozloučit se dvěma klíčovými hráči. Kotlinu opouští třebíčským fanouškům dobře známý Marcel Juráň, který v sedmadvaceti zápasech získal sedmnáct bodů za deset branek a sedm asistencí. Juráň se rozhodl odejít do Velkého Meziříčí, které letos čeká premiéra ve druhé lize. Další velkou ztrátou je odchod talentovaného brankáře Martina Holíka, který kývl na nabídku Zubrů z Přerova.

Havlíčkobrodské A-mužstvo, vyjelo v sobotu poprvé na led. Jednalo se o dobrovolný trénink, kterého se zúčastnilo jedenáct hokejistů. Na ledě se proháněli především mladší hráči. První povinný trénink celého A-mužstva se uskuteční druhého srpna po šestnácté hodině.

V nejbližší době by mělo také vedení Havlíčkova Brodu oznámit nové posily.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy budou po třech výhrách usilovat i o skalp Trhačů

před 2 dny
Pozvánky na zápas

V sobotu doma s Ústím, úvodní buly už v 15:30!

15.01.2021
Pozvánky na zápas

Ve středu míří bílé hvězdy do Benátek nad Jizerou, přivezou další tři body?

12.01.2021