Horácká Slavia bude chtít proti Pirátům navázat na předchozí výhru!

Pozvánky na zápas
Svěřenci Davida Dolníčka za sebou mají urputný duel s Dynamem B, který našel rozuzlení až v prodloužení. Horácká Slavia v něm dokázala dohnat dvoubrankové manko, a dokonce otočit zápas. Domácí se však vzpamatovali a dotáhli utkání do prodloužení, kde už ovšem třebíčští hokejisté rozhodli. Piráti zažili příšerný start do sezony, ale v posledních dvou zápasech už se tým konečně zvedá a k tomu nabírá i další posily. Utkání startuje ve středu v 18:00 na zimním stadionu v Moravských Budějovicích.

VSTUPENKY ZDE

Domácí zápasy bez hostujících fanoušků

SK Horácká Slavia Třebíč

Horácká Slavia se v posledním odehraném zápase konečně našla a dokázala zvítězit nad urputným Dynamem B. Tým zvedli hlávně zkušení hráči v podobě Matěje Psoty a Martina Dočekala, kteří zaznamenali hned tři body. V patách jim byl Ladislav Bittner, který si zapsal dvě asistence. S výkonem byl spokojený i třebíčský lodivod, který doufá, že si jeho svěřenci bojovný výkon přenesou do dalších duelů.

„Tým byl dnes semknutý, šel si za tím a nakonec se k nám i přiklonilo štěstí, i když až v prodloužení. Máme dva body, za které jsme rádi. Dnes jsme se lehce odšpuntovali, dát pět branek venku je dobrý počin. Doufáme, že na to navážeme v dalších zápasech. "

Sestava Třebíče z minulého utkání: Jan Brož – Štebih, Vodička, Bořuta, Vandas, E. Mareš, Furch, Kroupa – Dočekal, Malý, Ferda – Vodný, Bittner, Psota – V. Brož, Michálek, Tomáš Svoboda – Michalčuk, Lichanec, Ekrt – Kuba.

Piráti Chomutov

Piráti po postupu doplnili kádr několika zvučnými jmény. Velkou posilou do brankoviště byl Pavel Jekel.

Obranu vyztužili Štěpán Němec a Daniel Poizl.

Útok doplnili Jiří Fronk, Tomáš Guman, Darek Hejcman, Marek Berka a Dominik Sklenář.

Pirátům se v sezoně vůbec nedařilo, takže muselo dojít k výrazným změnám. Do útoku přišel na pomoci z Litvínova útočník Matěj Maštalířský. Defenzivu po konci na Kladně vyztužil Tadeáš Hejda, který tedy dlouho bez smlouvy nezůstal. Poslední akvizicí je Jiří Severa z Tábora, který by měl pomoci do začátku prosince.

Sestava Pirátů z minulého utkání: Jekel – Kadeřávek, Baláž, Havel, Eliáš, Husinecký, Ulrych, Hejda – Král, Hübl, Lukeš – Tůma, Eret, T. Svoboda – Fronk, Hejcman, Guman – Zygmunt, Koblížek, Sklenář – Mála.

Horácká Slavia se chystá do Frýdku-Místku útočit na třetí výhru v řadě!