Menu +

Horácká Slavia bude chtít v sobotu získat cenný skalp čtvrtých Litoměřic

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Bílé hvězdy čeká další těžká zkouška v podobě klání s litoměřickými kališníky, kteří v současné době okupují čtvrtou příčku tabulky. Třebíčští hokejisté bravurně zvládli zápasy s Frýdkem-Místkem, Havířovem a Sokolovem, z nichž získali maximální bodový zisk. I přes velmi vysokou produkci střel ale Horácká Slavia v posledním odehraném kole nestačila na jestřábí letku Prostějova. Hokejisté s bílou hvězdou na hrudi ale mohou na výkonech z předešlých utkání stavět. Ani Litoměřice však ve čtyřiadvacátém kole nebodovaly. Přerovští Zubři byli nad síly mladého litoměřického celku, který tak z tohoto utkání vyšel bodově naprázdno. Přijďte i vy podpořit třebíčské hokejisty a buďte součástí hlasité divácké kulisy, jež požene Horáckou Slavii za vítězstvím. Utkání mezi Třebíčí a Litoměřicemi začíná v sobotu v 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče - KHNP ARENĚ.
Sdílejte článek
 

SK Horácká Slavia Třebíč

Bílé hvězdy ve dvacátém kole Chance ligy nastoupily ve speciálních dresech, které reprezentovaly projekt HST HRDINŮM. Zápas měl velmi vyrovnaný průběh a vše nasvědčovalo tomu, že diváci budou svědky prodloužení popřípadě i samostatných nájezdů. V šestapadesáté minutě základní hrací doby ale rozhodl vsetínský obránce Jiří Hunkes, který tak přisoudil tříbodový zisk klubu z Valašska.

Horáckou Slavii ale krutý scénář z konce zápasu nezlomil a ve Frýdku-Místku byli třebíčští hokejisté za svoji aktivní hru odměněni tříbodovým ziskem. Svoji premiérovou branku v letošní sezoně navíc vstřelil talentovaný Matúš Hlaváč.

Třebíčští hokejisté se nezalekli ani Havířova, který srazil především Lukáš Forman, jenž připravil hned dvě gólové akce. Bílé hvězdy se navíc mohly opřít o skvěle chytajícího Pavla Jekela.

Pod souboj se sokolovským Baníkem se třemi asistencemi podepsal Tadeáš Král, který se tak výrazně dopomohl k tříbodovému zisku.

Na prostějovskou letku už ale třebíčské síly nestačily. I přes vysokou střeleckou aktivitu Horácké Slavie se jediným střelcem stal Lukáš Nedvídek. Jeho gól však tentokráte k bodům nevedl.

Do zápasu s Litoměřicemi by měl pravděpodobně zasáhnout i Ondřej Malec.

Poslední odehrané zápasy Třebíče

SK Horácká Slavia Třebíč - VHK ROBE Vsetín 2:3

HC Frýdek-Místek - SK Horácká Slavia Třebíč 3:5

SK Horácká Slavia Třebíč - AZ Residomo Havířov 4:3

HC Baník Sokolov - SK Horácká Slavia Třebíč 3:4

SK Horácká Slavia Třebíč - LHK Jestřábi Prostějov 1:3

Statistiky obou týmů:

CHANCE liga, 25. kolo
Třebíč – Litoměřice

12. místo
umístění v tabulce
4. místo
71:70 - 30 bodů
skóre a body
87:62 - 47 bodů
Martin Šťovíček 17b (7+10)
nejproduktivnější hráč
Daniel Voženílek 26b (9+17)
Martin Šťovíček, Michal Vodný - 7 branek
nejlepší střelec
Martin Kadlec - 11 branek
Tomáš Havránek - 11 nahrávek
nejlepší nahrávač
Daniel Voženílek - 17 nahrávek
Karel Nedbal 9b (0+9)
nejproduktivnější obránce
Patrik Marcel 15b (8+7)
Pavel Jekel - 23 záp. (90,96%)
Dominik Svoboda - 3 záp. (87,5%)
úspěšnost brankářů
Adam Beran - 8 záp. (92,06%)
Tomáš Král - 7 záp. (9%)
Štěpán Lukeš - 6. záp. (90,61%)
17,00% - 10. nejlepší
úspěšnost v přesilovce
18,49% - 7. nejlepší
77,11% - 15. nejlepší
úspěšnost v oslabení
88,62% - 2. nejlepší
235 minut
tresty celkem
422 minut

HC Stadion Litoměřice

Ve dvacátém kole Chance ligy kališníci přehráli jihlavskou Duklu poměrem 3:1 a připsali si tak vynikající čtvrtou výhru v řadě. Tuhá bitva Litoměřic se Sokolovem vyvrcholila samostatnými nájezdy, v nichž byli kališníci šťastnějším týmem a na cestu domů si přibalili bonusový bod navíc. Přestřelku s českobudějovickým Motorem ztratily Litoměřice ve druhém dějství zápasu a vysokou ztrátu už nedokázaly dorovnat. Utkání s prostějovskými Jestřáby bylo též okořeněno velkým množstvím vstřelených branek. Tentokráte již ale Litoměřice dokázaly zápas dotáhnout do vítězného konce. Střetnutí mezi kališníky a Zubry se nevyvíjelo podle představ litoměřických hokejistů, kteří před svými fanoušky padli v základní hrací době a k posunu v tabulce tak nedošlo.

Poslední odehrané zápasy Litoměřic

HC Stadion Litoměřice - HC Dukla Jihlava 3:1

HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice 2:3 po samostatných nájezdech

HC Stadion Litoměřice - ČEZ Motor České Budějovice 5:8

LHK Jestřábi Prostějov - HC Stadion Litoměřice 4:5 po prodloužení

HC Stadion Litoměřice - HC Zubr Přerov 2:4

Sestava Třebíče z minulého utkání: Jekel – Nedbal, Hlaváč, Forman, Szathmáry, Kowalczyk, Furch, Hort – Kunc, Bittner, Šťovíček – Vodný, Nedvídek, T. Havránek – Paták, Tadeáš Král, P. Kratochvíl – Podlaha, Havlát, Ferda.

Sestava Litoměřic z minulého utkání: A. Beran – Mlčák, Kukla, Marcel (A), Dajčar, Krutil, Strejček, Jebavý (A) – Korkiakoski, Střondala, Jánský – Voženílek (C), Jícha, M. Kadlec – Šik, Štohanzl, Kangas – D. Sklenář, M. Havelka, Kropáček.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Horácká Slavia ve středu na svém ledě změří síly s Porubou

včera
Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy míří na Lapač, kde budou chtít natáhnout svou vítěznou sérii

04.12.2021
Pozvánky na zápas

Horáckou Slavii čeká domácí bitva o Vysočinu, v níž se jako už tradičně postaví na odpor jihlavská Dukla

30.11.2021