Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Třebíčští v rámci dalšího utkaní přivítali na svém ledě tým HC Stadion Litoměřice. První třetinu začali lépe jednoznačně domácí, kteří se dvěma trefami obránce Lukáše Formana dostali do dvoubrankového vedení, ale hostům se ke konci třetiny povedlo korigovat stav na 2:1. Ve druhé třetině mohli diváci sledovat spoustu šancí, ale žádná branka však nepadala. Ke konci třetí periody se hráčům Litoměřic povedlo srovnat, a dovedli tak zápas až k samostatným nájezdům, ve kterých zvítězili hráči Horácké Slavie. Pozvání ke zhodnocení utkaní přijal obránce a střelec dvou branek a dvou proměněných nájezdů Lukáš Forman.

Klíčový byl třetí zápas, říká Štebih o čtvrtfinále. Co mistrovství světa nebo dovolená?

20.03.2024

Věděli jsme, že nám soupeř nedá vydechnout. Hráli jsme trpělivě, říká Ondřej Baláž