Menu +

Jsem rád, že jsem zpět! Říká po čtyřměsíčním zranění Martin Padrnos

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Kvůli zranění odehrál Martin Padrnos pouze úvodní tři zápasy v této sezóně. Během absence nemohl téměř nic dělat a doktoři dlouho nevěděli, co s tím. Naštěstí vše dopadlo dobře a talentovaný obránce mohl začít opět naplno trénovat. Pomohly mu hlavně cvičení od známého fyzioterapeuta Koláře, který léčí i hokejové hvězdy. První duel odehrál třebíčský bek v Prostějově, kde Třebíčští prohráli v oslabené sestavě.
Sdílejte článek
 

Po dlouhé době jste nastoupil do zápasu. Jak se po zranění cítíte?
Měl jsem problémy se zády. Bylo to svalové zranění, které mě trápilo přes tři měsíce. Musel jsem mít úplný klid, takže je teď pro mě hrozně těžké se vrátit do zápasového rytmu. Snažím se dohnat kondičku, což není vůbec jednoduché. V tuto chvíli bojujeme o každý bod a o to těžší je naskočit zpět do tempa. Do dnešního utkání jsem nastoupil až v průběhu hry. Bylo to pro mě složité. Byl jsem ztuhlý a těžko se mi dostávalo do rozehraného zápasu. Jsem ale rád, že jsem zpět, už jsem se hodně těšil.

Jak probíhala rekonvalescence a co jste vůbec mohl dělat?
Navštívil jsem hodně doktorů. Nikdo ale pořádně nevěděl, co mi je. Nevěděl jsem, co můžu a co ne. Měsíc a půl jsem nemohl téměř nic dělat. Zkoušel jsem třeba plavání, to mi ale také neprospívalo. Na kontrole mi řekli, že to nepomohlo a musím mít zase klid. Pak jsem se dostal k panu primáři ve Zlíně a ten mi ukázal cviky přímo od pana Koláře. Až tohle mi konečně pomáhalo.

Jak dlouho jste v plném tréninku?
O Vánocích jsem chodil jen v teplákách na led, sklouznout se na zlínském stadionu. Poté jsem lehce trénoval i na ledě v Třebíči a od Nového roku jsem v plné zátěži přímo s týmem.

Do Prostějova jste přijeli s oslabenou sestavou. Jak jste reagovali na tuto situaci?
Ráno jsme přišli na rozbruslení, kde nám chybělo velké množství hráčů včetně gólmana . Řada hráčů, kteří ho zápasu nastoupili, hrála navíc se sebezapřením.

To se sice nepodařilo. Jak byste přesto zápas hodnotil?
Do zápasu jsme rozhodně nevstoupili špatně. Soupeře jsme přehrávali a měli jsme dokonce i více šancí. Škoda gólu v oslabení pět na tři. První polovinu druhé třetiny jsme ještě hráli také dobře, pak nám to tam bohužel napadalo a za stavu 3:0 pro soupeře šla naše hra výrazně dolů. Sesypali jsme se. Třetí třetinu jsme chtěli odehrát slušně a nachystat se na další zápas.

Jak jste využil volný čas v době zranění?
Snažil jsem se chodit do školy, dohnat, co se dá. Studuji ve Zlíně obchodní akademii. Jinak jsem byl doma s rodiči a trávil čas co nejvíce s nimi, protože během sezóny to moc nejde skloubit.

Obránce Martin Padrnos

Podobné články

Ohlasy po utkání

Věřím, že se to odehraje. Všichni chceme hrát, říká Ladislav Bittner

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Jan Václavek: My jsme nadšení. Byl to skvělý týmový výkon

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Zvládli jsme to díky tvrdé práci, říká střelec vítězné branky Lukáš Nedvídek

09.03.2020