Menu +

Martin Sobotka: Pocit z vítězství je parádní

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč vybojovala na svém ledě důležité tři body, když se na ni obrátilo konečně i trochu štěstí, kterému velkou měrou dopomohli vlastní bojovností všichni hráči týmu. Nejvíce se však na vítězství podíleli střelci branek, a to Lukáš Valko, Martin Sobotka a Radek Míka. Dva z nich jsme požádali o krátké zhodnocení zápasu.
Sdílejte článek
 
První branku už ve druhé minutě vstřelil po asistenci Miloslava Topola Lukáš Valko: "Myslím, že první gól byl nejdůležitějším momentem zápasu. Situace vznikla poté, co si náš tým vytvořil tlak. Míla Topol viděl, že jsem sám před bránou, tak mi nahrál a já jsem to úspěšně dokončil," okomentoval situaci exekutor úvodní branky.

Druhou brankou navýšil vedení třebíčských hokejistů Martin Sobotka, který dorážel puk po střele Svačiny. "Jejich bek nahrával na modrou čáru, Vojta Svačina vypálil a já jsem to bekhendem dorazil za gólmanova záda. Byl to trochu šťastný gól," popsal třebíčský útočník svoje zakončení a zároveň nám sdělil svoje nejčerstvější pocity z vítězství: "Je to parádní, takový pocit z vítězství už dlouho nepamatujeme a doufáme, že nás to nastartuje k sérii vítězství."
A s jakou taktikou do zápasu s Kometou mužstvo nastupovalo? "Neměli jsme žádnou speciální přípravu, trénovali jsme jako na každý jiný zápas. Taktika byla standardní, to znamená vycházet ze zabezpečené obrany a zaměřit se na střelbu, což nám dneska s pomocí štěstí docela vycházelo," vysvětluje šťastný střelec.

Autor druhého gólu po zápase hýřil optimismem a naznačil i plány do nadcházejících utkání: "Naším cílem je nedostávat mnoho branek, sem tam nějakou vstřelit, a pak se do toho snad dostaneme. Hlavně abychom se vyhnuli baráži a možná zkusit i to play-off, ale to ještě uvidíme," uzavírá Martin Sobotka.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Šest branek nemůžeme dostávat, tvrdí Martin Šťovíček. V sobotu musíme vyhrát, burcuje

před 2 dny
Ohlasy po utkání

Makali jsme, na ligu jsme připraveni, říká po vítězné generálce střelec vyrovnávací branky Václav Krliš

08.09.2020
Ohlasy po utkání

Jsem rád, že mi trenéři věří a že můžu hrát, říká Tomáš Šoustal po utkaní s Porubou

20.08.2020
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou