Menu +

PLAY – OFF OPĚT V TŘEBÍČI: INFO KE VSTUPENKÁM

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Znovu po roce se může třebíčský fanoušek těšit na zápasy o všechno, na zápasy play – off. A nejen fanoušek z okresního města. Na zápasy Horácké Slavie dojíždí velká část příznivců ze širokého okolí. Aby všichni měli před očekávaným sobotním utkáním možnost zajistit si vstupenku a vyhnout se případným frontám u pokladen, přinášíme informace o cenách vstupenek a předprodeji lístků.
Sdílejte článek
 

Cena vstupenek se nemění, zůstává na 50 korunách

Vedení Horácké Slavie se rozhodlo pro první kolo play – off ponechat výši vstupného na ceně, kterou platili diváci v průběhu celé základní a nadstavbové části. To znamená, že v Třebíči mohou diváci vrcholné zápasy celé sezóny sledovat za pouhých padesát korun českých.

"Víme, že diváci jsou v Třebíči šestým hráčem našeho týmu a doufáme, že hráče podpoří v co největším počtu i rozhodujících zápasech sezóny. Cena vstupenky 50 korun je nejen poděkováním za jejich dlouhodobou přízeň, ale zároveň má sloužit jako pozvánka pro co největší počet diváků. Věříme, že vrchol sezóny si nenechají ujít,“ zve diváky na víkendový zápas obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.

Permanentky – právo na své místo

Každý, kdo si zakoupil permanentní vstupenku na celou sezónu na sezení, má nyní právo po zakoupení vstupenky a předložení permanentky, sednout si na své místo, na nějž měl zakoupenou permanentní vstupenku pro sezónu 2010 - 2011. To se bude při předpokládané vysoké návštěvě hodit. Každý majitel permanentky na sezení má tak zajištěno své místo i v případě plného stadionu.
Permanentky pro zápasy play – off neplatí, je třeba si koupit vstupenku.

Předprodej ve čtvrtek i v pátek

PŘEPRODEJ – ČTVRTEK: Ve čtvrtek 10. února bude předprodej vstupenek pouze na vrátnici Zimního stadionu Města Třebíče – MANN + HUMMEL ARENY a to po celý den.

PŘEDPRODEJ – PÁTEK: V pátek 11. února bude možno zakoupit vstupenky na pokladně zimního stadionu a to od 13:00 až do 19:00.

OTEVŘENÍ POKLADEN V DEN ZÁPASU: V den zápasu, tedy v sobotu 12. února a pravděpodobně i v neděli 13. února (záleží na vývoji série hrané na tři vítězství – pozn. red.) budou pokladny na zimním stadionu otevřeny už hodinu před začátkem utkání – tedy od 16:30. Podle zkušeností z celé sezóny a například i z derby zápasů s Jihlavou a Znojmem je hodina dostatečně dlouhá doba na bezpečné a plynulé zaplnění stadionu. Pokud byly otevřené pokladny dříve, nebylo to ze strany diváků využito.

Využijte předprodej, předejdete nepříjemným frontám!

Podobné články

Aktuální zprávy

Nové partnerství ostré jako břitva

včera
Aktuální zprávy

HST HRDINŮM vrcholí! V sobotu vzdáme HOLD hasičům

06.12.2022
Aktuální zprávy

Horácká Slavia vetuje rozhodčího Daniela Jechoutka

01.12.2022
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek