Menu +

Pavel Jekel se vrátil do utkání se sponkou v obočí: Zatnul jsem zuby!

Rozhovory
T ř e b í č - Asi jste si všimli, že v sobotním utkání proti Přerovu se stal Pavlu Jekelovi nepříjemný okamžik. Nastřelený puk pronikl skrz mřížku a zastavil se až o hlavu našeho brankáře. Ale Pavel ukázal velkou bojovnost - na led se vrátil se sponkou v obočí.
Sdílejte článek
 

„Doktor říkal, že to je na steh. Řekl jsem, že musím hned do branky! Tak vzal sponkovačku, já zatnul zuby a šel zpět do zápasu," prozrazuje brankář Pavel Jekel, který musel proti HC ZUBR Přerov ve čtvrté minutě odstoupit.

Ovšem už v osmé minutě se vrátil do branky a nahradil svého kolegu Jana Mičána. „Docela to bolelo, ale hlava až tak nebolela, tak jsem chtěl týmu pomoct!" říká bojovník v třebíčské brance, jenž ukázal velkou odhodlanost.

Podobná situace se mu stala poprvé v kariéře. „Jednou se mi puk sice zarazil do mřížky, ale nedostal se k hlavě. Nyní se mi zarazil přímo o hlavu," pousmál se Pavel Jekel.

V zápase si připsal celkem 28 zákroků, v nájezdech propustil z osmi pokusů jen dvě branky, ale Horáci se nakonec museli smířit s jedním bodem. Nicméně v tabulce se stále drží vysoko - na pátém místě a na první Vrchlabí chybí Třebíči jen dva body. Nyní nás ale čeká reprezentační pauza, další duel odehrajeme ve středu 17. února na ledě Vsetína.

Podobné články

Rozhovory

Viktor Konečný: zkušený kondiční trenér pomůže naší juniorce a dorostu

12.10.2021
Rozhovory

Václav Krliš: Derby? Strach nemáme, bude to napjaté a přijde dost lidí

05.10.2021
Rozhovory

R. Ferda o zákroku, fazóně i áčku na dresu: Obrovská čest. Fanoušci? Nemám slov

28.09.2021